Bez dobrého kávovaru se v práci neobjedete

Také máte svůj každodenní rituál, když přijdete do kanceláře? Není lepší start než voňavá silná káva. Ale určitě ne z běžného automatu někde v hale. To se s kávou ani nedá srovnávat. Chcete-li slušnou a dobrou kávu, kdykoliv si řeknete, pořiďte si kvalitní kávovar. Přesvědčí vás, že i když nejste barista, dokážete pro sebe, své kolegy i klienty uvařit tak chutný šálek kávy, že se k vám všichni budou rádi vracet.

Do kanceláře jedině profesionál

V pracovním nasazení nemáte čas běhat od automatu k automatu a hledat alespoň ucházející kávu. Domů byste si ho nejspíš nepořídili, kdežto kávovar do kanceláře by měl být profesionální a zvládnout přípravu až 100 šálků kávy denně. Na e-shopu JURA najdete nejrůznější druhy kávovarů rozlišených jak podle přípravy jednotlivých nápojů, tak podle využití. V detailních popisech se dozvíte veškeré technické podrobnosti. Kávovary JURA vynikají prvotřídním provedením, jejich obsluha je ale jednoduchá. Zmáčknutím jednoho tlačítka získáte lahodný černý mok.

Který stroj vybrat?

Profesionální kávovary jsou robustní, počítejte s tím při výběru umístění. Mezi novinkami pro tento rok vévodí model JURA X6 a JURA X8. Rozdílem je, že první z jmenovaných umí černou kávu a vodu na čaj. Druhý zase kromě černé kávy všechny mléčné dobroty. Tajemství dobrého výsledku je výkonný mlýnek, který pokaždé čerstvě namele požadovanou dávku zrnek, spárovací jednotka a inteligentní vodní systém. JURA X8 má navíc ještě technologii dokonalé pěny. Oba modely se dají ovládat také chytrou aplikací. Ta vám prozradí, kolik kávy se už spotřebovalo.

Kávovar na míru

Klasikou mezi profesionálními kávovary je bezpochyby JURA WE6. Jde o všestranný stroj, který si můžete nastavit podle vašich preferencí. Díky tomu nastavíte běžným uživatelům pouze některé funkce. Nebude tak docházet ke zbytečným malérům. Kromě toho disponuje jednoduchým systémem dokonalé hygieny. Káva bude vždy dokonalá jak pro svou vůni, tak neodolatelnou chuť.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *