Plastové dveře: vítané řešení do firmy i rodinného domu

Plastové dveře nachází uplatnění v rodinných domech, ovšem ještě častěji se s nimi setkáme v různých komerčních budovách nebo bytových domech. Každý detail se počítá a pěkné vstupní dveře se stanou důležitou vizitkou vaší firmy, stejně tak zútulní váš domov. Co je třeba vzít při jejich výběru v potaz?

Technické vlastnosti a parametry

Co stojí za popularitou plastových dveří a oken? Kromě mimořádné odolnosti to jsou dobré tepelně izolační vlastnosti a také přijatelná cena. Nutno si uvědomit, že profily musí splňovat normy EU a ČSN. Lišit se však mohou v dalších aspektech, které si zaslouží více zkoumání.

Důležitou roli z hlediska životnosti plastových dveří hraje rozhodně dostatečná stavební hloubka profilu, díky níž je minimalizována prostupnost tepla rámem. Ovšem pozornost si zaslouží také výztuhy, které musí být pevné natolik, aby předešly prohnutí celé konstrukce.

Vzhled a design

Při výběru rozhodně není radno podcenit barevný odstín. V současné době je nabídka dekorů velmi široká, proč toho tedy nevyužít? Vhodná barva plastových oken a dveří může doladit celkový vzhled dané budovy. Nejsnazší je zvolit okna i dveře v jedné barvě a tu se snažit přizpůsobit barvě fasády a charakteru budovy. Značnou roli také hraje struktura a různé ozdobné prvky, které se dobře snoubí s klasickou architekturou, zatímco minimalismu lépe sekundují jednoduché tvary a linie. Zasklení je nejen výrazným designovým prvkem, ale nese s sebou také praktický přínos, neboť pomocí zasklené plochy lze zajistit přísun denního světla do vstupního prostoru apod.

Spolehlivé i designové PVC dveře

Zorientovat se na trhu s PVC dveřmi a okny vám mohou pomoci zkušenosti zákazníků a také komplexnost služeb, které vytipovaná společnost nabízí. Kvalitní pvc – dveře v Ostravě, pvc – dveře ve Vsetíně a v širokém okolí dodává a montuje společnosti Triogas, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *