Nemáte výrazné proporce? I tak můžete ve svatebních šatech zazářit!

Svatební den je velkou událostí pro všechny nevěsty. Vyberte si proto takové svatební šaty, ve kterých se budete cítit pohodlně a navíc budou lichotit vaší postavě. Máte chlapeckou postavu bez výrazných křivek a ráda byste jí dodala ve svůj svatební den více ženskosti? Řešením je výběr správných svatebních šatů. Nechte se inspirovat článkem zkušené krejčové zaměřené na šití svatebních šatů.

Jak vypadá chlapecká postava

Ano, i ženy mohou mít chlapeckou postavu. Pokud nemáte výrazné ženské křivky, pravděpodobně jste přesně tím typem, o kterým mluvíme. Nemáte výraznější boky či definovaný pas? Nezoufejte, i vy můžete být ve svůj svatební den opravdovou dámou.

Jaké svatební šaty budou to pravé pro vás?

Typ postavy hraje velkou roli při výběru svatebních šatů. Pokud chcete působit více žensky, je zapotřebí zvolit šaty, které vám dodají tvar a definují vaši postavu, aniž by příliš zdůrazňovaly určitou část těla.

Spíše než po přiléhavých šatech na tělo, je ideálnější možností sáhnout po šatech, kterým dominuje rozšiřující se sukně do tvaru písmene A. Jestliže nemáte výraznější hrudník, nebojte se místo výstřihů na prsou sáhnout naopak po takových šatech, které mají zajímavě řešený výstřih na zádech.

Nebojte se zdobení a doplňků

Ženskost do svého svatebního outfitu rozhodně přidáte pomocí doplňků či netradičních zdobení. Jestliže se vám líbí romantický vzhled, zkuste vybrat šaty, které mají volánkové rukávy. Nemusíte se ani obávat sáhnout po zdobených látkách. Vybírejte ideálně vrstvené látky jako je šifon či tyl, které vám pomohou přidat trochu objemu.

Celkový dojem můžete vylepšit visacími náušnicemi, náhrdelníkem a dalšími šperky, které budou ladit k vašim svatebním šatům.

Ideální střih vám pomůže vybrat zkušená krejčová, které vám ušije šaty nejen pohodlné, ale především takové, které budou podle vašich představ. Domluvte si schůzku na svatební šaty Praha co nejdříve.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *