Do čeho v současné době investovat? Velmi slibně vypadá zlato

Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata? Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz.

Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra.

Za zlatem do Brna

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky. Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů. Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Bezkonkurenční cena

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

S nákupem neotálejte

Fakta mluví jasně. Cena zlata láme rekordy. Během několika posledních týdnů si na něm investoři vydělali pěkný peníz. A tyto zlaté časy ještě nekončí. Analytici očekávají další růst jeho ceny. Pokud i vy si chcete finančně přilepšit, neměli byste investování do zlata oddalovat.

Nakupujte obezřetně

Samotného dodavatele zlata ale vybírejte obezřetně. Uvědomte si, že žádná česká mincovna zlato ve formě zlatých cihel nebo slitků nevyrábí. V Čechách se prodávají hlavně zlaté cihly švýcarských rafinérií. A ty různí prodejci nabízí slitky za zcela různé ceny. Ty se proto vyplatí srovnávat.

Pozor na akcie zlatých dolů

Konzervativní investicí do zlata je pouze jeho nákup v podobě fyzického zlata ve formě cihel nebo mincí. Vyhněte se proto různým formám nákupu virtuálního zlata nebo dokonce spoření do zlata. Nekupujte ani akcie zlatých dolů, nevíte, zda nejsou vytěžené. Za své peníze požadujte zlato do svého držení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *