Bydlení v Praze se dá vždycky sehnat

Podle posledních zpráv je teď nejvýhodnější doba pořídit si něco vlastního. Ceny nemovitostí stále stoupají nahoru a očekává se, že se zvedne úroková sazba hypoték. Proto je právě teď ta správná příležitost sehnat si bydlení přímo v metropoli. Bojíte se, že ale není kde brát? Stále se staví, takže je z čeho vybírat.

Novostavba pro každého

Nové byty v Praze stále rostou jako houby po dešti, i když je poptávka daleko vyšší. Hodně lidí volí možnost bydlení za hlavním městem, ale přiznejme si, že pokud koupíme malou řadovku daleko od městské dopravy, není to tak pohodlné jako v pěší vzdálenosti od metra či nákupního centra. Ne všichni taky na domeček za Prahou mají. Proto může leckoho zaujmout projekt Element Letňany, který nabízí moderní novostavbu pro každého.

Nové byty v Praze 9 se postaví v Tupolevově ulici v bytovém domě. Uvítají je hlavně mladé páry, rodiny s dětmi i singles. Lákavé je to také pro investory, kteří chtějí zhodnotit svoje peníze. Celkem tu bude k dispozici 107 bytů od startovací, tedy jednopokojové s kuchyňským koutem, až po třípokojové. Pokud bude mít někdo zájem, mohou se dva byty spojit do jednoho, takže vznikne klidně bydlení s až šesti místnostmi. Prodej byl už zahájen, výstavba začíná v lednu 2018 a po dokončení v prosinci následujícího roku se mohou lidé začít stěhovat.

Všechno za rohem

Místo je to příhodné, protože má dobrou dopravní dostupnost. Je totiž kousek od výpadovek na sever od Prahy. Oblíbené nákupní centrum budou mít noví majitelé do dvou minut od domu. Využít mohou také kino, koncerty a sporty v blízkém okolí. K bytu pak určitě uvítají zděné sklepy a parkovací stání v suterénu domu.

Jestliže lokalita někomu vyloženě nevyhovuje, stačí se poohlédnout jinam, aby našel nové byty v Praze. Dalším z projektů je také Rezidence Vrchlického, kde lze najít nové byty v Praze 5.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *