Zasklení terasy od DL Skla

V zimní zahradě se snoubí elegantní práce s hliníkem a sklem. Zároveň se v zimní zahradě či na terase setkává celá rodina. Pokud je zimní zahrada dostatečně velká, může uvnitř být posilovna či vířivka. Blahodárný účinek prosklených teras tak není pouze psychického rázu, ale i toho fyzického

Zasklení terasy

Nezřídka se stává, že k rodinnému domu je postavená terasa. Ta majitelům dobře sloužila několik let, ale třeba se okouká či to chce prostě změnu. Jako důvtipné řešení architektonického rázu zahrady se nabízí právě zasklení terasy

Terasa je skvělý prvek na zahradě, ale když v ní sedíte, nezasklená vás neuchrání před nepříjemnými poryvy větru, sněžením či deštěm. Jakmile však její prostor necháte zasklít, můžete vrtochy počasí s úsměvem na rtech pozorovat z vnitřku. 

Zasklení terasy posuvným systémem

Pro maximální pohodlí nabízí společnost DL Sklo instalaci posuvných systémů do zimních zahrad. Posuvné systémy jsou chytré řešení pro ty zákazníky, kteří si chtějí v létě užít zimní zahradu, jako by to byla terasa. V případě nepřízně počasí stačí pouze pár pohybů rukou a v zahradě můžete hodovat i nadále.

Předností posuvných systémů je jejich variabilita a praktické využití. Díky nim může majitel zimní zahrady otevřít více jak ⅔ prostoru. Stejně tak posuvné systémy odbourávají rozdíl mezi interiérem a exteriérem. Posuvný systém je možné  instalovat právě do stávajících teras či pergol. 

Výhody posuvných systémů

  • okna se posouvají po kolečkách a lze je snadno vysadit
  • díky rámovému systému do sebe dobře zapadají a snadno těsní
  • zákazník si může vybrat z velkého množství posuvných variant

Posuvný systém je řešen tak, aby voda stékala do drážek spodní kolejnice. Odtud vytéká ven pomocí odtokových otvorů. DL Sklo doporučuje udržovat spodní drážky čisté, aby se nezanesly odtokové otvory. 

Posuvný systém je taktéž tvořen na míru zákazníkovi dle jeho potřeb. Celková doba výroby je přibližně 30-45 dní dle kapacit.

Cenová nabídka zdarma do 48 hodin

Zasklení terasy je důležitý pro celkový vzhled a architektonický rys. Budoucí zákazník zpravidla zjišťuje stav nabídky na trhu a poptává více poskytovatelů. I proto společnost DL Sklo nabízí nezávaznou cenovou nabídku do 24 hodin. Jinými slovy, jakmile odešlete svoji poptávku, do 2 pracovních dnů máte zpět na emailu přehlednou a hlavně nezávaznou cenovou nabídku. Poté je pouze na vás, jak se rozhodnete. 

K tomu, abyste zjistili cenovou hladinu zasklení terasy, stačí vyplnit pouze rozměry, místo realizace a vaše kontaktní údaje. Cena se odvíjí od toho, zdali zákazník požaduje posuvný systém či chce zimní zahradu zasklít např. dvojsklem. Do ceny pochopitelně vstupují i rozměry terasy.

Realizace po celé České republice

I když je firma DL Sklo z Jihočeského kraje, často své zakázky vykonává po celé ČR. Výjimkou není ani Moravskoslezský či Ústecký kraj. Firma na svých stránkách komunikuje, že vzdálenost pro ni není sebemenší problém a ráda přijede zasklít terasu kamkoliv. 

DL Sklo je zavedená firma, která během své působnosti existence zasklila stovky teras. Společnost aktivně inzeruje na sociálních sítích – aktivní je zejména na své facebookové stránce Zimní zahrady a pravidelně přidává příspěvky na své webové stránky. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *