Výhody částečně zapuštěných bazénů oceníte, když máte malé děti a domácí mazlíčky

V parných letních dnech je zahradní plastový bazén výhra v loterii. Kde jinde byste trávili horké dny a relaxovali s dětmi či příbuznými. Naštěstí už o něm nemusíte pouze snít, protože je cenově dostupný a stavba bazénu není věda.

Existuje několik typů bazénů, ale my si dnes přiblížíme výhody částečně zapuštěného bazénu. Na úvod je nutné říci, že patří k nejoblíbenějším variantám. Je komfortnější než nadzemní soukromé koupaliště a populárnější než bazén zapuštěný kompletně do země.

Nerovnost terénu nehraje roli

Při výběru bazénu si musíte zodpovědět hned několik otázek. Nejdříve je nutné určit místo, kde bude stát. V tomto ohledu je částečně zapuštěný bazén vítěz, protože se dá umístit do jakéhokoliv terénu. Ne všichni se mohou pochlubit zahradou na rovině a mají na ní nerovnosti, svah, spodní vodu či skalnatý podklad. Klíčem k úspěchu je příprava plochy, jen tak bude bazén dobře usazen a poslouží po dlouhá léta.

Bezpečnost především

Částečně zapuštěné bazény jsou populární zejména v rodinách, kde jsou malé děti, domácí mazlíčci a senioři. Oválné anebo kulaté modely jsou nejen ozdobou zahrady, především je lze zapustit do požadované hloubky. To uvítáte, když máte malé děti. Do celkově zapuštěného bazénu bez zastřešení by mohly snadno spadnout. Což platí také pro starší členy rodiny či osoby se sníženou pohyblivostí a pro dovádějící psy a kočky. Pokud začínáte mít o tento typ domácího koupaliště zájem, mrkněte na www.rentmil.cz, kde najdete spoustu letní inspirace! Na webu si prohlédnete bazény různých velikostí, designů a provedení. Zjistíte, jaké jsou druhy bazénového zastřešení a příslušenství.

Estetický dojem na jedničku

Zapuštěné bazény si můžete umístit do libovolné hloubky. Mohou být více či méně nad zemí, vše záleží na vašem rozhodnutí. Pokud si zvolíte produkty od společnosti Rentmil, počítejte s jejich odolností. Výkyvy počasí dokáží nadělat pěknou paseku, ale díky kvalitnímu materiálu jim chytře předejdete. Jsou totiž vyrobeny ze špičkového plastu, který si poradí s mechanickým poškozením, UV zářením i bazénovou chemií.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *