Proč svěřit rekonstrukci bytu do rukou specializované firmě

Když dojde na rekonstrukci bytového jádra, začnou všem členům rodiny krušné časy. Stavební práce jsou časově náročné a fyzicky namáhavé. I v případě, že je muž zručný a má k ruce spoustu kamarádů, výsledek se nemůže rovnat odvedeným výkonům pod taktovkou odborníků.

Čas je největší nepřítel

Samozřejmě záleží na tom, pro jakou revitalizaci se rozhodnete. Někdy je v plánu obnova jednoho pokoje, jindy je aktuální rekonstrukce bytového jádra. Pokud si chcete interiéry trošku spravit, zvládnete to většinou svépomocí, ale nákladné změny a investice do bytové jednotky by neměly probíhat jen tak. Stejně na ně nebudete mít dostatek času, nehledě na minimum znalostí. Položte si proto otázky, za jak dlouho jste schopni opravu bytu zvládnout a kde bude mezitím vaše rodina? Čím déle bude probíhat obměna bydlení, tím více utratíte za náhradní bydlení a další náklady.

Jakým pracím se nevyhnete?

Kompletní rekonstrukce bytu je závislá na vašich znalostech. Ruku na srdce. Jen málokdo si poradí s výměnou rozvodných kabelů, bouracími pracemi, instalací oken a dveří, pokládkou podlahy či tapetováním. Nehledě na to, že musíte myslet na nutné revize. Bez profesionálního dohledu se stejně nikam nehnete.

Odborníci na rekonstrukce bytového jádra začínají bouracími pracemi, stavbou nových zdí, podhledů, sádrokartonů. Pokračují instalací oken a dveří, instalatérskými pracemi, pokládkou dlažby a obkladů, malováním, tapetováním. Hravě si poradí s namontováním světel, elektrospotřebičů, dveří a obložení. Na závěr proběhne úklid, a proto se nemusíte starat, kam se sutí a vzniklým odpadem.

S čím počítat?

Jakmile oslovíte profesionály společnosti Svět Interiérů, odpadnou vám starosti a v noci budete opět klidně spát. Na samém začátku se s odborníky poradíte a vyslechnete si také rady designérů a architektů. Nakonec zjistíte, že byly vaše vize špatné a budou vám nabídnuty návrhy odpovídající náročným požadavkům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *