Výhled na Malešický les nabízí nový rezidenční projekt. Bydlete moderně a v soukromí!

Patříte k těm, kdo vyhledávají bydlení v hlavním městě v bytě, s veškerou občanskou vybaveností, ale zároveň si nechcete vzít svůj klid a soukromí? Také v Praze to lze zajistit, jen je potřeba najít si ten správný byt, kde tomu tak skutečně bude. Skvělým předpokladem je pro tuto kombinaci nově vznikající rezidenční projekt Malešický háj. Budete bydlet v Praze a zároveň v soukromí a na dosah zeleně.

Klid a soukromí v metropoli

Soukromí v tomto rezidenčním objektu docílíte už díky jeho dispozici, kde se na 5 moderních bytových domů nepřesahujících 5 podlaží, nachází jen 107 bytových jednotek. To znamená, že koncentrace bytů je zde mnohem nižší, než je běžné. Byty zde pořídíte od 31 m2, které jsou vhodné pro jednotlivce nebo páry až po velké byty o ploše přes 139 m2. Největší byty jsou střešní penthousy, ve kterých dokáže najít svou oázu klidu a soukromí i větší rodina. U jednotlivých bytů rovněž můžete najít: 

  • Předzahrádky
  • Balkóny
  • Terasy

Dá se říci, že se jedná o takový ostrůvek klidu, který je stranou ruchu velkoměsta a jako příjemný bonus vám nabídne výhled na Malešický les. Metropoli přitom budete mít vždy na dosah, včetně všech zdejších služeb, možností nakupování nebo setkávání s přáteli v prostředí stylových kaváren a restaurací. Bydlení v pražských Malešicích vám vždy umožní si užít chvilku pro sebe, kterou každý v běžném denním shonu vyhledáváme, ale zároveň vás neizoluje od okolního světa. Je vždy jen na vás, zda vyrazíte do přírody nebo do města.

Minimalistická architektura

V souvislosti s aktuálními trendy moderního bydlení je samozřejmostí, že jak bytové domy, tak jednotlivé byty jsou designovány a vystavěny ve jménu minimalismu. Je zde kladen důraz na používání přírodních materiálů a byty Malešicepředstavují ukázku ideálního propojení vnitřních a venkovních prostor. Také dispozice jednotlivých bytů jsou praktické a promyšlené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *