Najděte si partnera pro služby v oblasti spedice i nadměrné přepravy

Nečekejte na poslední chvíli, kdy zas budete služby v oblasti speciální přepravy a spedice potřebovat. Firma Easy Logistics má 16 let zkušeností a nabídne vám profi služby na klíč.

Součástí služeb v oblasti kamionové přepravy, kterou Easy Logistics nabízí, je rovněž nadměrná přeprava. Firma zajišťuje přepravu těžkých i nadrozměrných nákladů, včetně poskytnutí vozidel pro přepravu i doprovodu.Společnost se specializuje na tuto přepravu nejen v rámci České republiky, ale i v dalších evropských zemích. Má k dispozici tým jazykově skvěle vybavených dispečerů, kteří jsou schopni zajistit bezproblémovou přepravu.

Nadměrná přeprava je poskytována až do hmotnosti 53 tun. Maximální délka přepravovaného nákladu je až 22 metrů. Šířka se liší podle toho, jestli se jedná o přepravu v rámci ČR, nebo v některém státě Evropy. V ČR je možné přepravit zboží v šířce až 6 metrů, v rámci Evropy je pak šířka omezena na hranici 4,5 metru. Vždy je nutné brát v potaz rovněž výšku bran v různých areálech či třeba výšku a nosnost mostů, ev. výšku podjezdů. Firma si však vždy přesně připraví itinerář cesty a jakékoliv problémy se řeší předem.

Jaký náklad Easy Logistics přepravuje?

Svými tahači značky Volvo a na návěsech značek Schwarzmüller, Broshius a Faymonville přepravuje Easy Logistics různé konstrukce, rámy, trafostanice, generátory, hřídele i další výrobky z oblasti těžkého i lehkého strojírenství. Samozřejmostí je přeprava stavebních strojů a taktéž přeprava zemědělské techniky.

Součástí služeb je rovněž spedice

Easy Logistics je rovněž spediční firma. Společnost má vybudovány pevné vztahy s ověřenými dopravními firmami a zajišťuje proto kompletní služby v oblasti spedice. Ve firmě pracuje spediční tým s dvacetiletými zkušenostmi v oboru. Firma garantuje rychlé vyřízení poptávek do 48 hodin i zákaznickou podporu 24/7.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *