CADprofi Architectural – stavební nástavba (nejen) pro AutoCAD

Počítačem podporovaný design – CAD, se používá ve více průmyslových odvětvích, do kterých neodmyslitelně patří také architektura. Aby projekt který architekti navrhují odpovídal vysokým standardům, je vhodné využít nástavbu, která odpovídá jejich druhu práce. Jak dokáže nástavba CADprofi Architectural zvýšit výkon architektům?

Nástavby pro architekty: základ pro každého architekta

Všechny architektonické projekty začínají průzkumem místa budoucí výstavby. Ruční nákresy ze starých topografických map oblastí jsou zřídkakdy aktuální a často jsou nepřesné. Na druhé straně, technické kreslení, při kterém se využívají CAD programy zaručují vysokou kvalitu a přesnost výsledku. Program na technické kreslení s nástavbou CADprofi Architectural nabízí pokročilejší technologie s vizualizací toho, jak budou dané prostory nebo budova vypadat po dokončení. Architektonické výkresy v programech CAD několikanásobně urychlují vyhotovení projektu a zároveň jej zpřesňují. Tyto digitální návrhy se poté dají šikovně odprezentovat klientům.

Jaké benefity obsahují CAD nástavby?

K vypracovaniu architektonických výkresů, které se používají během výstavby patří využití funkcí nástavby, jako jsou náhled na projekt v různých úhlech, dispoziční plány či výpočty digitálního softwaru se 100% přesností. Pomoci naprogramovaných vzorců se dají všechny parametry vypočítat a přenést z jednoho měřícího systému do druhého. Tato automatizovaná funkce softwaru na počítačem podporované navrhování minimalizuje pravděpodobnost omylu a výrazně ulehčuje práci architektům.

Šetření času s CADprofi Architectural

Řekněme, že se chce architekt zúčastnit výběrového řízení pro rozsáhlý projekt, ale čas na přípravu prezentace je velmi krátký. Kreslit technické náčrty ručně by nebylo dobrým řešením, protože uskutečnit celý projekt do termínu by se nestihlo. Kromě toho, prezentace v podobě nakreslených návrhů tužkou by nevypadala působivě.

Právě v tuto chvíli nastupuje do hry digitální kreslení s CAD architektonickou nástavbou, která efektivně řeši tyto nepříjemné situace a poskytuje kvalitní výsledek v krátkém čase. Architekt takto může klientova přesvědčit, že je tou nejlepší volbou

GstarCAD Professional: dostupná alternativa za AutoCAD

2D CAD programy jsou spolehlivým prostředkem pro urychlení procesu vypracování projektu a zároveň zlepšení výsledné kvality. S GS Soft systém, jako je například GstarCAD Professional můžete například 2D půdorysy změnit na 2D rozměry. Zakoupením GS Soft ušetříte nejenom čas, ale také finance. AutoCAD programy pomáhají vypočítat všechny potřebné parametry a dokonce také přesné množství materiálu potřebného pro výstavbu. AutoCAD LT se skvěle hodí na navrhování 2D projektů.

Inovativní nástroje eliminují možnost chyb v architektonických výkresech, tudíž průběh stavebních prací bude následně o mnoho plynulejší. Vyzkoušejte také GstarCAD mechanical a jeho nástavbu CADprofi Mechanical, která obsahuje knihovnu s nemalým množstvím normalizovaných dílů.

Detailně propracované projekty       

Kvalitní a ověřené CAD programy, podporující konkrétní nástavby, umí zaručit působivé barevné digitální návrhy. Jsou výrazně lepší než monotónní ručně tvořené výkresy. Dobře vytvořený projekt v CAD dokáže vizualizovat navrhnutou budovu s různými podobnými detaily. Digitální výkresy se také lehce upravují, tudíž není potřeba návrhy hned vyhodit, pokud by vyžadovaly změny.

Software CAD vytváří modely, které mohou využívat jiná oddělení včetně marketingu a obchodu. Jsou působivé na pohled a prezentují estetiku a funkčnost návrhu. Je to jednoduchý způsob, jak demonstrovat svou práci a zapůsobit na investory.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *