Už pouze poslední byty k prodeji! Atraktivní pražská lokalita přilákala spoustu zájemců

Hledáte dlouhodobě místo k bydlení, kde by se vám to opravdu líbilo? Mnoho zájemců přilákala atraktivní pražská lokalita, kde už zbývají k prodeji pouze poslední byty. Jedná se o projekt na pražském Žižkově, kde už je většina bytů prodána, ale ještě stále zde můžete některé koupit, pokud si pospíšíte. Čekají tady na vás moderně vybavené byty, které jsou situovány v dosahu veškeré občanské vybavenosti. Jsou zde možnosti pro relaxaci, sport, ale také kulturní vyžití či nákupy.

Zbývají už jen poslední byty

Byty v této lokalitě si vás získají svou moderní koncepcí, která zajišťuje klid a prostor životu. Přesto se nejedná o byty, které jsou umístěny v lokalitě, odkud byste museli dlouho cestovat za zábavou nebo nákupy. Byty na Praze 3 najdete konkrétně v lokalitě Na Vackově, jejíž okolí přináší celou řadu možností. Do centra to přitom máte doslova jen pár minut. Tento projekt vám nabídne celkem: 

  • 342 vybavených bytů
  • 5 rezidenčních objektů

Jak jsme již však zmínili v úvodu, k dispozici je už pouze několik posledních bytů, takže pokud máte zájem, určitě je potřeba neotálet. Bydlení v Praze na Žižkově patří dlouhodobě mezi nejvyhledávanější a není se čemu divit. Přímo těmto bytům přiléhá park Židovské pece, nebo můžete využít také park na Balkáně. Provozovat se zde dají nejrůznější sportovní aktivity, běh či cyklistika, ale určitě můžete pouze jen tak relaxovat, vyjít si na procházku s přáteli nebo s rodinou a s dětmi.

Chytrá dispozice bytů

Pohodu a relaxaci vám v rámci samotných bytů nabídne už jejich chytré dispoziční řešení. K dispozici jsou tu byty, které mají balkony, lodžie nebo terasy, čím vznikají členité prvky architektury. Kromě toho je takto zajištěno propojení bytů s venkovním prostředím, které je dnes tolik žádané. Členitost architektury je chytře navržena tak, abyste měli vždy dostatek soukromí, bydleli komfortně a zároveň se nemuseli připravit o pohodlí, které nabízí bydlení ve městě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *