Truhlářství Praha-východ sis výrobou nábytku hravě poradí

Pustili jste se do kompletní rekonstrukce bytu či domu? Nebo dokonce stavíte úplně nový rodinný dům? Pak vás jistě bude zajímat, jak a čím ho posléze zařídíte. Podle čeho vybírat vhodný nábytek a proč je dobré si ho nechat vyrobit na míru?

Rekonstrukce kuchyně od základů

Starý kuchyňský nábytek již dosloužil a přišel čas na jeho výměnu. Jestliže si nevyberete z nabídky již sektorových kuchyní, je tu ještě možnost si nechat vyrobit kuchyně na míru. Je to také ideální volba pro případ, že prostor kuchyně má netypické rozměry, případně chcete mít doma originální výrobek. Výběr kuchyňského nábytku byste měli přizpůsobit stylu, ve kterém je zařízený byt nebo dům. Moderní kuchyně se krásně hodí do minimalistického interiéru, zatímco vintage styl obydlí si bude rozumět s rustikální kuchyní.

Bezpečný dětský nábytek

Při výběru nábytku do dětského pokoje je třeba respektovat několik pravidel. Tím nejdůležitějším je bezpečnost dětí. Dětský nábytek by neměl mít ostré hrany a opatřený by měl být zdravotně nezávadným nátěrem. Truhlářství Praha-východ má s výrobou takového nábytku bohaté zkušenosti, dokáže proto zájemcům poradit s výběrem vzhledu, materiálu i barvy. Jako ideální materiál se nabízí přírodní masivní dřevo, oblíbené jsou také LTD desky s laminováním na povrchu a kvalitní ABS hranou od předních českých a rakouských výrobců.

Vestavěné skříně do ložnice nebo chodby

Truhlářství (okres) Benešov se specializuje také na vestavěné skříně, jejichž uplatnění je zejména v ložnicích nebo na chodbách a všude tam, kde jsou atypické rozměry místností. Jejich výhodou je zejména úspora místa, zejména ve spojení s posuvnými dveřmi, a také možnost si nechat navrhnout vestavěnou skříň přesně podle individuálních požadavků a potřeb zákazníka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *