Stylové bydlení v rezidenci Vilapark Klamovka promění i váš sen ve skutečnost

Atraktivní lokalita a stylové bydlení jsou snem nejednoho z nás. Pokud právě i vy nyní hledáte možnosti nového bydlení, které bude splňovat vysoké standardy, může vás zaujmout nabídka bytů v rezidenci Vilapark Klamovka. Vybrat si můžete výhled na metropoli nebo do zelené zahrady.

Výhled a to ostatní

Kdo by nechtěl v novém bytě úžasný výhled. Tady si jej můžete dopřát díky oknům situovaným na město nebo naopak do zelené zahrady. Záleží na tom, co vám více vyhovuje. Výhled na město nabídnou byty v sekci A, které jsou u severní hranice pozemku. Více vyhoví zájemcům, kteří si chtějí užívat přítomnosti velkoměsta. Pokud hledáte uklidňující výhledy a byt je pro vás více útočiště před venkovním ruchem, můžete zvolit byty v sekci B, které mají výhled do zahrady. Tyto byty jsou situovány u jižní hranice pozemku a více je ocení také rodiny s dětmi.

Důležité pro kvalitní bydlení je také přilehlé okolí, kdy jsou tyto byty v sousedství bývalého Zámeckého parku Klamovka. Ten nabídne možnosti pro sport i relaxaci. Stylové bydlení na Praze 5 vám umožní mít na dosah také pravý ruch města, snadno vyrazíte za nákupy nebo posedět s přáteli do některé s restaurací či kaváren. Bydlení přímo v Praze je zkrátka ideální pro každého, kdo chce mít v dosahu veškerou občanskou vybavenost, sportoviště, služby a samozřejmě také atraktivní kariérní příležitosti.

Kvalitní interiéry

Samotné byty jsou charakteristické svým moderním pojetím interiérů. Interiéry jsou dostatečně prosvětlené a nabízejí esteticky příjemné, a přitom funkční prostředí pro život. Vše bylo řešeno ve spolupráci s designéry. K dispozici je zde:

  • 117 bytů
  • 140 garážových stání

Tyto pražské byty v městské části Smíchov jsou ideální pro každého, kdo hledá neobyčejné bydlení pro život. I díky své atraktivitě a rozmanitosti se mohou pro vás snadno stát důvodem, proč zůstat ve městě a život si tak významně zjednodušit po všech stránkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *