Brusivo je nejdůležitější vybavení každé dílny. Proč na něj dbát?

Pokud provozujete výdělečnou dílnu plnou zaměstnanců, neobejdete se bez průběžných investic do vybavení, nářadí i spotřebních materiálů. V mnoha případech přitom dokáže naprostá maličkost podstatně zlepšit efektivitu celého provozu. To platí hlavně pro správně zvolené brusivo. Co vám nesmí chybět?

Nástroje i obrobky

Kvalitní brusivo je naprostým základem správně fungující společnosti. Zdá se vám to přitažené za vlasy? S jeho pomocí totiž dokážou všichni zaměstnanci poctivě ostřit veškeré nástroje, které následně řežou, vrtají i stříhají přesně, rychle a jednoduše. Všichni moc dobře víme, jakou katastrofu dokáže způsobit tupý vrták, fréza nebo třeba pracovní nůž.

Nástroje nejsou to jediné, s čím vám pomůže pořádný brusný papír, stejně jako kameny, kotouče i další pomůcky. Představují totiž neocenitelnou pomoc během dokončovacích prací obrobků. Díky nim snadno odjehlíte díry, srazíte ostré hrany a vyhladíte povrch k dokonalosti. Zkuste klientům doručit neopracované výrobky a ihned budete muset řešit nepříjemnou reklamaci.

Hlídejte si zaměstnance

Chcete-li optimalizovat svůj provoz, rozhodně pořizujte jen opravdu kvalitní a značkové brusivo. V žádném případě ho nerozdávejte zaměstnancům jen tak. Vždy vyměňte jeden použitý kotouč za nový, což platí i pro kameny, pásky 3M a další vybavení. Tímto způsobem zajistíte, že si nebudou brát téměř nové kusy domů.

Nestresujte se s neustálým hledáním pomůcek ze všech koutů vašeho kraje. Místo toho si raději sedněte k počítači a veškeré položky si snadno objednejte díky specializovanému e-shopu pod výše vloženými odkazy. Během několika kliknutí vyhledáte vše potřebné. Zajisté vás potěší bezkonkurenční ceny a téměř okamžitá expedice vytvořené objednávky, takže se nebudete zbytečně zdržovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *