Starosti s úpravou bazénové vody přenechte odborníkům

Neustále vás trápí kvalita vody ve vašem bazénu či vířivce? Rádi byste plavali v křišťálově čisté vodě, ale vaše snahy o zajištění čisté vody selhávají? Nebo provozujete bazén pro veřejnost a potřebujete splnit zákonem stanovené limity? V tom případě nechte péči o vodu ve vašem bazénu na společnosti Aseko, jež se postará o kvalitu bazénové vody za vás. 

Úprava pro domácí bazény

Společnost Aseko nabízí celou řadu bazénových technologií, jež jsou zcela zautomatizovány, takže nebudete mít s nimi žádnou starost. Bazénová technologie ASIN AQUA Home poslouží k vyhodnocení aktuálního stavu bazénové vody a následně k její úpravě. Využít můžete také technologii ASIN AQUA Oxygen, která využívá k úpravě vody aktivní kyslík. Obě tyto technologie slouží pro péči o menší bazény a vířivky umístěné venku či uvnitř domu do objemu 250 m3.

Úprava pro veřejné bazény 

Péči o větší bazény, které slouží veřejnosti, pak zajistí bazénová technologie ASIN AQUA Profi. Tato technologie poskytne péči o kvalitu vody v bazénech a vířivkách až do objemu 2000 m3. Navíc vám zajistí potřebné limity a zdravotní a bezpečností standardy, jež jsou kladeny pro bazénové vody pro profesionální použití. Bazénová technologie ASIN AQUA Profi se postará o úpravu hladiny pH, obsahu chloru a mnoha dalších faktorů. 

Intuitivní aplikace

Navíc budete moci kvalitu i aktuální teplotu vody ve svém bazénu sledovat odkudkoliv, ať už se nacházíte kdekoliv, třeba i na druhém konci světa. V tom vám totiž pomůže intuitivní aplikace. Pomocí aplikace budete moci sledovat všechny přednastavené ukazatele kvality bazénové vody.   Aplikaci si snadno nainstalujete do svého mobilu či počítače na webových stránkách společnosti Aseko.  K dispozici budete mít vždy data za posledních 30 dní. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *