Šaty z teplákoviny?! A proč ne?

Na co si můžeme občas s nostalgií zavzpomínat, pak na modré tepláky s „vytlačenými koleny“. Jak rádi jsme si je jako děti oblékaly a běhaly po venku, neboť se jednalo o oblečení, na které jsme nemusely dávat pozor jako na to sváteční. Nikdo z dětí neřešil, že není in, protože tepláky byly jakousi uniformou a nosily je všechny děti. Dříve se nedaly koupit v jiné než modré barvě, natož s elastanem, proto byly volnější než bylo žádoucí…

Ovšem dnes je situace jiná. Když se řekne teplákovina s potiskem, naše babičky možná zalapají po dechu… Ale dnešní šikovné maminky, které to s jehlou a nití dokonale umí, dokážou ocenit moderní vzhled teplákoviny, která je v současné době úplně někde jinde než před dvaceti, třiceti lety… Nejen, že ji nemusejí pracně shánět, ale vyberou si ji v klidu a teple domova. Teplákovina metráž je nabízena na webovém portále v různých designech, takže už ani nemusíte spěchat do obchodu a ztrácet svůj drahocenný čas. Ušetřené hodiny následně můžete věnovat šití praktického oblečení pro sebe i své ratolesti.

Teplákovina v barevném provedení

Vyberou si i ženy, které mají rády pohodlí, a přesto touží být žádané a mít šmrnc! A to i teplákovina s něžným motivem barevných květů na šedém podkladě dokáže. V oblečení z této látky budete působit uvolněně, ale zároveň svěží a milý potisk naladí vaši ženskou duši. Vzory si zamilujete, a nejen vy, nýbrž i vaše děti. I pro ně můžete vybírat z různých dětských motivů, jako jsou například oblíbené postavičky dinosaurů, zvířátka v zoologické zahradě, pejsci nebo pro vaše malé rošťáky i vzor monster truck.

Sukně, mikiny i nákrčníky!

Teplákovinu se vzory můžete použít na výrobu dětských i dámských mikin, stejně tak z ní jednoduše zhotovíte sukně a nákrčníky. Nabízejí se elegantní šaty nebo dokonce i čepice! Zvláště ženy ocení, že teplákovina obsahuje i určité procento elastanu, takže oblečení pěkně sedne a přilne k postavě. Zvýrazní vaše ladné ženské křivky a přirozenou krásu. I oko vašeho partnera na vás určitě s obdivem pohlédne a ocení vaši šikovnost a nápaditost!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *