Nápady pro obývací stěnu

Současné obývací stěny jsou moderní a zároveň nadčasové. Již většina lidí je má ve svém obývacím pokoji, ani vy dlouho neotálejte. To, co vytváří, je totiž provzdušněný a elegantní prostor, ve kterém se bude každý cítit příjemně. Velice vzdálené od jejich předchůdců, kteří zabírali celou stěnu, že ano? Při jejich výběru ale musíte dbát na pár základních pravidel, aby jste docílili oné harmonie. Máme pro vás nápady, jak si vybrat a jak ji doplnit dekoracemi. Ve výsledku budete mít obývák takový, až vám jej budou závidět i designéři z časopisu o bydlení.

Dejte přednost zavěšení

Závěsná obývací stěna je dokonalá pro každý prostor, jelikož svým vzdušným a otevřeným vzhledem pracuje skvěle s jakýmkoliv okolím. Tedy jednoduše řečeno, sladí se s ostatním vybavením a stylem. Vybírejte jednoduché linie a ne příliš extravagantní design. 

Velikost se počítá

Malé obývací stěny se uplatní, jak v malém, tak ve velkém prostoru. Malý obývací pokoj nebude působit přeplácaně a ten velký bude zase vypadat minimalisticky. Dejte přednost otevřeným policím a malým rozměrům. 

Jen ty správné doplňky

Jelikož nyní máte k dispozici více místa na to, aby jste si vyhráli s doplňky, nepřežeňte to s entuziasmem. Jemné provedení vaší obývací stěny můžete narušit křiklavě barevným doplňkem, ale raději v malém množství. Jestliže máte zase vášeň pro extravagantnost, tak vybírejte menší provedení, nebo pouze ojedinělý větší kus. Vyberte pouze své nejoblíbenější fotky, aby jste je vystavili, nebo je můžete častěji obměňovat! Malé a početné suvenýry z cest raději vynechte a na výstavku dejte jiné věci. Například knihy jsou vždy dobrou volbou a jsou nadčasovým doplňkem!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *