Představujeme šatní skříně z masivu vhodné i do ložnice

Doba, kdy měl každý doma jen dvoje boty, jednu zimní bundu a pár svetrů, je už dávno pryč. V domácnostech se hromadí nejen spousty oblečení, ale také mnoho dalších věcí. Zatímco dříve se o jednu skříň dělila celá rodina, dnes často potřebuje každý člen domácnosti rovnou dvě skříně!

Zdá se, že úložných prostorů není nikdy dost. Právě proto se vyplatí pořídit dřevěné skříně z masivu a skříňky z masivu, případně k ní také komody z masivu. Vydrží dlouhá léta a bez problémů odolávají zubům času.

Skříně z masivu borovice

Skříně z masivu jsou elegantním kouskem nábytku, který provoní každou ložnici či předsíň voňavým, přírodně zpracovaným dřevem. Ať už se jedná o celomasivní nábytek či kombinaci masivu a lamina, svěží vůni dřeva ucítíte ještě několik měsíců po umístění nábytku do vašeho nově zařízeného pokoje.

Masivní skříně nejen velmi pěkně voní, ale také svou konstrukcí a robustností dokážou na první pohled každého zaujmout. Zpravidla se jedná o opravdu velké prostorné skříně, které mnohdy obsáhnou téměř celou šířku stěny, u které je skříň postavena.

Jednodvéřová, dvoudvéřová či třídveřová šatní skříň z masivu je díky těmto výhodám velmi příjemným a praktickým nábytkem všech domů i bytů. Nemluvě o standardu kvality, který je garantován evropskými výrobci a vysokou prodejností v západních státech Evropy.

Rustikální skříně z masivu

Rustikální nábytek, v tomto případě skříně, řadíme mezi kvalitní nábytek díky svému detailnímu opracování. Skříně v rustikálním stylu jsou nejčastěji zhotovovány do ložnic. V nabídce rustikálního nábytku dřevko přináší také dřevěné postele, noční stolky a komody.

Kombinací tohoto nábytku sestavíte celý interiér ložnice v jednotném designu. Šatní skříně z masivu jsou nejčastěji vyráběny z dubového, bukového a borového dřeva. Tento materiál je zdravotně nezávadný a povrchová úprava je prováděna vodou ředitelnými laky nebo přírodními včelími vosky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *