Jak probíhá přeprava strojů?

Přestěhovat byt, dům či kancelář je samo o sobě docela nesnadným úkolem. Představte si ale, že některé firmy musí stěhovat celá výrobní zařízení nebo nejrůznější stroje. Jak tohle probíhá? Nutné je najít odborníky s dostatkem zkušeností.

Jednou z odborných společností, jež se zabývají přesně tímto, je společnost AIS EURELO. Poskytuje logistická a zvedací řešení v mezinárodním měřítku. Je zvyklá přesouvat stroje i celá zařízení nejen mezi městy v rámci ČR, ale také z jedné země do druhé. Za firmou totiž stojí celý tým odborníků, který je zvyklý řešit multidisciplinární projekty z celého světa. Více informací najdete zde: https://aiseurelo.cz/co-delame/doprava/. My se teď ale společně podíváme k nim pod pokličku na to, jak konkrétně probíhá přeprava strojů.

Jak se plánuje přeprava strojů?

Pokud potřebujete přepravit nějaký těžký stroj či velké zařízení, po kontaktování společnosti dostanete přiděleného projektového manažera. Ten s vámi bude celou záležitost řešit, bude se o vás starat.

Základem je návštěva na místě, mnohem lepší totiž je, když přepravní firma sama vidí, co ji čeká. Podle toho je schopná stanovit časový harmonogram, dohodnete datum stěhování.

Přeprava strojů je spojena s mnohými riziky, celý proces demontáže, přesunu a opětovné montáže není úplně snadný. Proto budete seznámeni s bezpečností a ochranou zdraví, posouzením rizik.

V den přepravy už se jen provede to, co bylo dlouho dopředu naplánováno. Trasa musí být předem daná, je nutné získat všechna povolení apod. Samotná příprava je také důležitou součástí celého procesu.

Jaké stroje se na přepravu používají?

Společnost AIS EURELO vlastní jeřáby Valla Manitex, Franna pick and carry, obytné stroje AIS Vanguard. Poradí si s těžkou zátěží, stejně jako zkušení zaměstnanci. Firma se v této oblasti pohybuje již více než 40 let, pomáhá v průmyslu strojírenském, farmaceutickém, výrobním a mnohých jiných.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *