Pražské prostředí inspiruje skvělým způsobem nejen mladší ročníky

V dnešní době mnoho mladých lidí míří do Prahy. Cílem je někdy kariéra, někdy výborná občanská vybavenost, o které si okresní města mohou nechat jen a jen zdát. Pro mladé rodiny je to také dobrá volba, protože dítě tak bude moci chodit do prestižních škol a současně to nebude mít daleko ani na zájmové kroužky. Sečteno a podtrženo, třeba taková Praha 4 rozhodně stojí za úvahu, že?

Michle je místem, odkud je to všude blízko

Opravdu jedinečná oblast, kde by mohlo spolu s vámi žít více než dalších dvacet tisíc lidí. Existuje mnoho důvodů, proč zde žijí. Někteří jsou starousedlíci a jiní se sem přistěhovali kvůli tomu, jaké možnosti skýtá podobná městská čtvrť. Nové byty Praha 4 už na vás čekají, vyberte si mezi garsonkou nebo vícepokojovým bytem, protože možnosti jsou hodně široké – celkem je zde skoro osm desítek různých bytů.

Rezidence Hadovitá je tu nejen pro milovníky zeleně, ale hlavně ty, kteří mají rádi nejvyšší možný komfort a mají zkrátka na bydlení své nároky. Parkování v podzemních garážích je samozřejmostí, stejně jako perfektní dostupnost do historického centra naší metropole.

Sportovní aktivity i procházky místními parky

Zeleně není nikdy dost, pohledem na zelenou přírodu všude kolem se regenerují oči. A právě Michle je čtvrtí, kde je Baarův park, daleko to nebudete mít ani do Záběhlic, kde je velký sportovní areál. Byty v Praze Michli mají terasy, balkony, ale i lodžie, takže výhledu na zbytek Prahy doslova jako na dlani už nic nebrání.

Podvečerní pohodu si můžete užít plnými doušky, ať už budete sami s partnerem nebo dětmi. Jinak řečeno, Praha 4 nabízí desítky možností zábavy a perfektní občanskou vybavenost. Dočkáte se všeho, co jste si přáli – a možná ještě něčeho navíc. Bydlet v Praze a ve vlastním, to je bezesporu splněný sen mnoha generací před vámi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *