Pojištění domu vás vytáhne z bryndy

Už jste někdy slyšeli o majetkovém pojištění? Patrně ano, ale možná jste si dostatečně nestihli uvědomit, co všechno obnáší. Lidově nazývané „pojištění domu“ totiž není jen prázdnou frází nic říkající pojistky, ale komplexní smlouvou, co váš majetek opravdu ochrání ve všech směrech. 

Obsahem majetkového pojištění je pojištění budov a bytů, pojištění domácnosti, pojištění kanceláří, pojištění prodloužené záruky i pojištění nahodilého odcizení a poškození. To už stojí za zamyšlení, co říkáte?

Proč Bezpečný domov plus?

Ideálním produktem je majetkové pojištění „Bezpečný domov plus“, který přispěchá na pomoc, když dojde ke škodě požárem, povodní nebo bouří, když vám nebo sousedovi vyteče voda z pračky, když si zabouchnete dveře nebo ztratíte klíče, omylem shodíte zboží v obchodě nebo zraníte někoho při sportu. 

Komplexní pojistka zahrnuje budovy, byty i jejich zařízení, pokud si aktivujete i variantu pojištění domácnosti. Je možné si pojistit své bydlení online, což je velmi příjemné. Ušetříte si spoustu času i peněz. Pojistná částka je tedy navržena paušálně podle m2 obytné plochy pojištěné nemovitosti nebo domácnosti. Bezpečný domov PLUS byl navržen tak, aby ochránil klienta před rizikem podpojištění a složitého oceňování majetku. 

Pojistné plnění až do 10 milionů

Stačí, když znáte velikost obytné plochy, vyplníte interaktivní formulář na website a můžete využívat i nonstop asistenci zdarma pro pomoc v nouzi. Pojistit si můžete rodinný dům (či rekreační stavbu) až se dvěma byty, byt v osobním vlastnictví, nemovitost ve stavbě, domácnost (trvale obydlenou i rekreační), budovy s podnikatelskou činností do 1/2 obytné plochy, vybavení kanceláře nebo ordinace, vedlejší budovy na jiném pozemku (např. garáž), ale i bazény a vířivé vany a tepelná čerpadla. To vše s limitem pojistného plnění až do 10.000.000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *