Kolik stojí stylové bydlení v krásné části pražského Žižkova?

Pokud se někde zmíníte o tom, že vlastníte byt v Praze, pravděpodobně na vás lidé budou koukat trochu zvláštním pohledem. V minulosti totiž platilo pravidlo, že vlastnictví bytu v Praze vyžaduje obrovské množství finančních prostředků. Doba se naštěstí trochu změnila, takže bychom dnes v hlavním městě našli hned několik nových rezidenčních projektů nabízejících relativně levné ubytování zejména pro mladé rodiny s dětmi.

Kde se nové byty nacházejí?

Prodej bytů na Žižkově je obrovsky populární. Není se čemu divit, protože nedaleko Malešické ulice vzniká jedinečný bytový projekt Byty u parku, který bude nabízet cenově dostupné ubytování. Na místě bývalého nákladového nádraží Žižkov vyroste nová bytová čtvrť, jež se společně s další výstavbou stane centrem revitalizované pražské čtvrti. Bydlení na Žižkově je tedy obrovsky perspektivní, protože jenom pár minut od centra Prahy získáte krásný byt nacházející se hned vedle parku Židovské pece. 

Kdy je možné se nastěhovat?

Domácnosti v rámci projektu Byty u parku začaly být prodávány na začátku roku 2020. To však neznamená, že byste se už nyní mohli nastěhovat. V současné době probíhá na místě nákladového nádraží Žižkov hrubá výstavba bytových domů. Přibližně v polovině roku 2022 bude následovat kolaudace a na konci stejného roku budou byty plně připraveny k nastěhování. Pokud však chcete byt u Malešické ulice získat, neměli byste váhat ani minutu, protože poptávka je obrovská.

Kolik byty stojí?

Bydlení v Praze na Žižkově stále patří k tomu nejdostupnějšímu v porovnání s ostatními lokalitami v hlavním městě. Projekt Byty u parku nabízí k prodeji velikostně velmi rozmanité byty, kdy si můžete pořídit jak 1+kk, tak 5+kk. Cena závisí především na velikosti bytu a také na přítomnosti předzahrádky či sklepní kóje. Například byt 2+kk o velikosti 61 m2pořídíte už za 7,7 milionu korun, což na poměry pražského trhu s nemovitostmi není vůbec špatné.

Jednotlivé byty si pochopitelně můžete upravit podle vašich představ. Budete-li mít problémy s financováním, můžete si s developerem sjednat výhodnou hypotéku a splátkový kalendář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *