Kde najít vlastníka nemovitosti snadno a jednoduše

Při koupi nemovitosti je důležité pečlivě prověřit různé souvislosti a především si ověřit, že vlastnictví nemovitosti odpovídá. A jak toho dosáhnout? Naštěstí velmi jednoduše, protože základní verzi k nahlédnutí najdete do pár minut. Podívejte se, jak na to a co je důležité při hledání v katastru znát.

Zjistěte si více informací o nemovitosti nebo pozemku

Při koupi nemovitosti je naprosto klíčové nic nepřehlédnout. A pokud chcete mít jistotu, že uvedeným informacím můžete skutečně věřit, je nejlepším způsobem přesvědčit se na vlastní oči. A s tím vám může pomoci nahlížení do katastru nemovitostí. Konkrétně se jedná o stránku Geopas.cz, kde kromě základních informací najdete ještě něco navíc. Jedná se tak vlastně o takové rozšíření základní verze katastru pro lepší prověření daných skutečností.

Katastrální mapa se všemi náležitostmi

V rámci prohlížení katastrální mapy na Geopas.cz se můžete dozvědět něco nového o ekologických souvislostech, demografii, geologii, ale třeba i stavu vodstva. Všechny tyto informace přitom mohou ovlivnit vaše rozhodování ohledně koupě, nové investice a podobně. Nahlížení do katastru s dalšími podrobnostmi je tak cestou, jak si ujasnit všechno důležité a mít jistotu, že se rozhodujete opravdu správně. Katastrální mapa slouží pro získání veřejných informací, tak se rozhodně nebojte využít této příležitosti.

Jak jsou rozdělené parcely a kde končí katastrální území?

V rámci nahlížení do katastru můžete zjišťovat také to, jak jsou rozděleny jednotlivé parcely. To může pomoci při sporech se sousedem, nebo při řešení, co všechno je součástí prodeje dané nemovitosti. Podobně jsou vidět i hranice mezi jednotlivými katastrálními územími, což opět může být z určitého hlediska důležitou informací. Detailně se tak můžete podívat například na Žďár u Hradiště a podobně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *