Kde koupíte tričko za 16 Kč? Vsaďte na velkoobchody s oblečením

Kde nakoupíte doopravdy levné oblečení? Ve velkoobchodě. Velkoobchodní ceny jsou obecně výhodnější, a když ještě využijete dočasných slevových akcí, dostanete se na částky, jež jsou až směšné. Přesto i za málo peněz dostanete vysokou kvalitu.

Potřebujete čistá trička bez potisku? Sháníte set stejných triček pro celý váš sportovní tým? Potřebujete stejné oblečení pro všechny holčičky z tanečního souboru? Pak se podívejte právě do velkoobchodu. Tam jsou na odběr zboží ve velkém připraveni, zvládnou dodat spoustu kusů oblečení ve stejném provedení, třeba i stejné velikosti, nebo naopak ve velikostech rozdílných.

Přijďte se o kvalitě přesvědčit do Brna

Mezi velkoobchody s oblečením patří i brněnský obchod Xfer. Kamennou prodejnu má v Brně, avšak funguje samozřejmě i jako e-shop, takže si v něm můžete objednat odkudkoliv z celé republiky.

Xfer má na webu přímo kategorii výprodej, kde najdete položky za velmi výhodné ceny. Typicky jde jen o jednu zbývající barvu, na skladě jsou pouze některé velikosti atd. Pokud ale nesháníte něco vyloženě specifického, pravděpodobně si vyberete.

Čas od času se navíc objevují speciální nabídky jako například bavlněná trička za 16 Kč. Nevěříte, že za tuto částku dostanete opravdovou kvalitu? Přijďte se o materiálu i provedení přesvědčit do brněnské kamenné prodejny.

Nakupte sportovní i pracovní oblečení

Xfer má v nabídce také sportovní a pracovní oblečení. Nabízí fleece mikiny, klasické mikiny, polokošile, bundy a vesty, čepice i tašky. Vše ve vysoké kvalitě, v různých velikostech (i extra malých a extra velkých), v mnoha barvách. Na přání jsou v Xfer schopní zajistit i výšivky a potisk podle vašich představ včetně zpracování grafických podkladů, pokud je už nemáte v křivkách. Více informací a sortiment si prohlédnete přímo na webových stránkách https://www.xfer.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *