Toužíte po dokonalém domově nebo po rekreačním objektu? Dražby nemovitostí v exekuci vám pomohou změnit sny v realitu

Žít dlouhodobě v nájemním bytě se chce jen málokomu, cesta k vlastní nemovitosti však nebývá snadná. A s vzrůstajícími cenami domů a bytů v České republice je stále obtížnější získat dostatek finančních prostředků na pořízení vlastního bydlení. Nelze přitom předpokládat, že by v dohledné době došlo k propadu cen nebo alespoň zastavení jejich růstu. Naopak. Vhodných objektů je v tuzemsku méně než zájemců a probíhající výstavba rozhodně nedokáže uspokojit všechny zájemce. Navíc nestoupají jen ceny samotných novostaveb, ale také starších nemovitostí a pozemků určených k výstavbě. Podobně je tomu i u rekreačních chat a chalup. Koronavirová krize a s ní spojená omezení dokonce výrazně zvýšila poptávku i mezi lidmi, kteří dříve preferovali zcela jiné způsoby trávení volného času.

Dražby nemovitostí v exekuci vám pomohou získat dům, byt, chatu či pozemek za přijatelnou cenu

Kladete si otázku, zda lze ještě vůbec získat v České republice nemovitost, aniž byste museli vynaložit veškeré prostředky a zároveň se na celý život výrazně zadlužit Odpověď zní – rozhodně ano. Právě dražba domů v exekuci může být schůdnou cestou k vysněnému objektu bez ohledu na to, zda ho chcete využívat k trvalému bydlení, rekreaci či podnikání. Dražby a exekuce nemovitostí jsou navíc také skvělou příležitostí pro investory, kteří chtějí dobře a bez rizika zhodnotit své prostředky. U dražby nemovitostí v exekuci je v podstatě jistota, že se hodnota objektu bude v průběhu času zvyšovat; navíc ho lze dlouhodobě i krátkodobě pronajímat a získat tak další zajímavé částky.

Dražby nemovitostí v exekuci mohou využít soukromé osoby i firmy

Mnoho jednotlivců i rodin nedisponuje dostatkem financí na pořízení nemovitosti, případně jim není banka ochotna poskytnou hypotéku v dostatečné výši. Pro takové je dražba nemovitostí v exekuci často jednou z mála cest k získání samostatnosti. Možností výhodně investovat však nepohrdnou ani dobře zajištění lidé. Je to snadné – stačí zjistit si, jak probíhá dražba nemovitostí, vytipovat si ty pravé objekty a zúčastnit se.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *