Jedinečné televizory Loewe jsou víc než designovým doplňkem

Centrálním bodem většiny obývacích pokojů je televize. V dnešní době ji můžeme i rozměrově považovat za centrální bod, obýváky nám zdobí televize s úhlopříčkou přesahující 100 cm, které prostě nelze přehlédnout. Výběrem televize svému obývacímu pokoji dodáváte styl, nebo ho naopak trochu pošramocujete – záleží, jakou televizi si zvolíte.

Pokud chcete styl dodat, vynikající volbou budou televizory Loewe. Tato německá značka má za sebou dlouholetou historii a vyrábí skutečně prémiové modely, jež se stanou ozdobou vaší domácnosti.

Ještě jste o značce Loewe neslyšeli?

To bude nejspíš tím, že nejde o žádného mainstreamového výrobce. Televize Loewe nepořídíte v běžných prodejnách elektrospotřebičů. Prodávají se ve specializovaných obchodech, kam chodí nakupovat nároční zákazníci toužící po tom nejlepším.

Loewe přitom není neznámou firmou. Na evropském trhu se řadí mezi leadery v řešení systémů domácího kina. Neustále inovuje, kombinuje parádní technické parametry s unikátním designem. Na svém kontě má zhruba 200 ocenění za design, nejen z Německa.

Nadčasové a s ostře řezanými liniemi

Loewe televizory se vyznačují čistým designem a ostře řezanými liniemi, jež neuvidíte u běžně prodávaných televizí. Jsou opravdu jedinečné, přitom minimalistické, perfektně se hodí do moderně zařízené domácnosti i na chalupu. Rozhodně nemusí skončit jen v obývacím pokoji, parádu udělá i v ložnici nebo v kuchyni. Připevnit se dá na stěnu, nebo si ji můžete postavit na TV stolek.

Autentický zvuk a magický obraz

Už na první pohled je jedinečná, tu pravou magii si však užijete teprve tehdy, když ji zapnete. Firma Loewe začínala jako výrobce rádií a se zvukem si dodnes rozumí. Proto jsou i televize Loewe vybaveny mimořádně jemně nuancovaným autentickým zvukem. A obraz? OLED displej je křišťálově čistý, má neuvěřitelný kontrast a jemné detaily.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *