I garážová vrata dokážou dokonale ladit s vašim domem

Garážová vrata, ale třeba i venkovní žaluzie nebo venkovní rolety, tvoří velkou plochu, která zcela zásadně ovlivňuje celkovou architekturu domu. A to i svojí barvou. Dnes je však lze pořídit v téměř neomezené barevné škále. Takže je stačí vzájemně doladit.

Nebojte se barevných garážových vrat

Málokdo si dnes vystačí s garáží pouze pro jedno auto. A garážová vrata pro dvougaráž, to už je skutečně velká plocha. Řada z nás se pak zalekne jejich barvy. Držíme se při zemi a zůstáváme u bílých nebo šedých. A to je škoda. Firma Pavla Bubíka nabízí kvalitní garážová vrata v téměř neomezeném počtu barev a odstínů. Snadno je pak doladíte například s barvou pro venkovní žaluzie nebo pro venkovní rolety.

Dodávaná garážová vrata jsou od prověřených firem: od české firmy Kružík a od německého výrobce značky Hörmann. Bubík dodává a montuje jak sekční garážová vrata, tak rolovací garážová vrata.

Sekční garážová vrata se vyrábí vždy na míru. Po otevření zajíždí úsporně pod strop garáže. Nezabírají žádný prostor před garáží, ani v ní, takže auto může parkovat klidně i před garáží bez toho, aby nastal problém s otevřením vratRolovací garážová vrata pak nezabírají ani prostor pod stropem. Ten je proto možné využít třeba k uskladnění střešního autoboxu, lyží, kajaku apod.

Dolaďte barvu garážových vrat s žaluziemi a roletami

Bubik-vrata.cz dodává rovněž venkovní žaluzie a venkovní rolety. Různé barvy jsou dodávané bez příplatků, a je proto vhodné volit takové, které budou ladit nejen s rámy oken a domovními dveřmi, ale i s garážovými vraty. Venkovní žaluzie i rolety zlepšují bezpečnost domu, mají tepelně izolační vlastnosti a zvyšují tepelný komfort v interiéru jak v zimě, tak v létě, kdy zas zabraňují jeho přehřívání.

Vstupní brány na pozemek na klíč

Firma Pavla Bubíka prodává a montuje taktéž posuvné brány a křídlové brány. Zajistí pohodlný vstup na váš pozemek a jeho uzavření. Zatímco posuvné brány se posouvají podél oplocení, křídlové se otevírají standardně. Brány lze opatřit elektrickým pohonem na dálkové ovládání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *