I garážová vrata dokážou dokonale ladit s vašim domem

Garážová vrata, ale třeba i venkovní žaluzie nebo venkovní rolety, tvoří velkou plochu, která zcela zásadně ovlivňuje celkovou architekturu domu. A to i svojí barvou. Dnes je však lze pořídit v téměř neomezené barevné škále. Takže je stačí vzájemně doladit.

Nebojte se barevných garážových vrat

Málokdo si dnes vystačí s garáží pouze pro jedno auto. A garážová vrata pro dvougaráž, to už je skutečně velká plocha. Řada z nás se pak zalekne jejich barvy. Držíme se při zemi a zůstáváme u bílých nebo šedých. A to je škoda. Firma Pavla Bubíka nabízí kvalitní garážová vrata v téměř neomezeném počtu barev a odstínů. Snadno je pak doladíte například s barvou pro venkovní žaluzie nebo pro venkovní rolety.

Dodávaná garážová vrata jsou od prověřených firem: od české firmy Kružík a od německého výrobce značky Hörmann. Bubík dodává a montuje jak sekční garážová vrata, tak rolovací garážová vrata.

Sekční garážová vrata se vyrábí vždy na míru. Po otevření zajíždí úsporně pod strop garáže. Nezabírají žádný prostor před garáží, ani v ní, takže auto může parkovat klidně i před garáží bez toho, aby nastal problém s otevřením vratRolovací garážová vrata pak nezabírají ani prostor pod stropem. Ten je proto možné využít třeba k uskladnění střešního autoboxu, lyží, kajaku apod.

Dolaďte barvu garážových vrat s žaluziemi a roletami

Bubik-vrata.cz dodává rovněž venkovní žaluzie a venkovní rolety. Různé barvy jsou dodávané bez příplatků, a je proto vhodné volit takové, které budou ladit nejen s rámy oken a domovními dveřmi, ale i s garážovými vraty. Venkovní žaluzie i rolety zlepšují bezpečnost domu, mají tepelně izolační vlastnosti a zvyšují tepelný komfort v interiéru jak v zimě, tak v létě, kdy zas zabraňují jeho přehřívání.

Vstupní brány na pozemek na klíč

Firma Pavla Bubíka prodává a montuje taktéž posuvné brány a křídlové brány. Zajistí pohodlný vstup na váš pozemek a jeho uzavření. Zatímco posuvné brány se posouvají podél oplocení, křídlové se otevírají standardně. Brány lze opatřit elektrickým pohonem na dálkové ovládání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *