Hypotéka na družstevní byt

Sháníte peníze na bydlení? Rozhodli jste se pro byt? Výborně, pak v tom nevidíme žádný problém. No jo, jenomže vám vrtá hlavou, že je družstevní? To bývá často v bankách problém, protože takovýto typ financování nemovitosti většina bankovních institucí nenabízí. Tuto možnost však můžete získat u nás. Nejjednodušším způsobem je ručit jinou nemovitostí. Pokud vám družstvo nabídlo podíl k odkoupení, můžete ručit jinou nemovitostí. Pakliže můžete ručit pouze budoucím bytem, jistě se také nějakým způsobem domluvíme. Hypotéka na družstevní byt je u nás možná. Využít můžete i další možnosti financování například nebankovní hypotéku. Díky těmto financím si můžete zaplatit vybavení, rekonstrukce, nakoupit si majetek, cokoliv si pořídit. Peníze můžete využít jakýmkoliv způsobem.

Vyřešte své bydlení tak, abyste s ním byli spokojení

Každý z nás někdy v životě řeší bydlení. Družstevní byty představují mimořádnou možnost, jak si pořídit vlastní bydlení za velice nízkou pořizovací hodnotu. Bývají totiž daleko levnější, než jejich „normální“ protějšky. Pokud si chcete pořídit obyčejný byt, pak utratíte miliony, a to i za menší typ tohoto druhu bydlení, ale pokud si pořídíte družstevní, tak se stále ceny pohybují o výrazně nižší hodnotu. Jejich pořizovací cena tak může být i poloviční.

Využijte příležitosti a vytvořte si bydlení podle svých představ. Každý jednou nebo i vícekrát za život řeší bydlení. V lidském životě je to základní hodnota. Alfa a omega našeho stylu života, ale také naší přirozenosti. Domov je prostředí, ve kterém se cítíme dobře. Představuje pro nás zázemí, bezpečí, klid a pohodu, ale i veselí, radost a příjemné prostředí.

Domov a celá domácnost, ze sebe vždy vyzařuje kousek vaší osobnosti. Nechte se hýčkat prostředím a vytvořte si doma oázu spokojenosti.

Naše hypotéky mají nízké úrokové sazby a dlouhé doby splatnosti, proto se nemusíte obávat, že byste na měsíční splátky nestačili. Garantujeme až 70 % z odhadu nemovitosti a tolerujeme záznamy i nízké příjmy. To vše jsou výhody, které můžete využít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *