Hubněte jako celebrity s keto dietou

Neustále bojujete se svou váhou? Shodit pár kilo se zdá snad nemožné? Vyzkoušejte keto dietu. S tou zhubla už obrovská spousta lidí včetně mnohých celebrit. Lidé si ji velmi chválí a spousta z nich u tohoto stravovacího režimu plus mínus zůstává i po dietě.

Jestliže budete pár měsíců dodržovat dietu a poté se vrátíte ke svým předchozím stravovacím návykům, dostaví se jojo efekt. Cílem diety je naučit vás jíst správně a vyváženě, abyste tento nově přijatý životní styl mohli dodržovat dlouhodobě. Ketodieta taková je. Není příliš omezující a je tolik chutná, že si některé pokrmy určitě rádi dopřejete i tehdy, až už budete dávno na své vysněné váze.

Kdo zhubl s keto dietou?

Nemůžete se vejít do svého oblečení, okolí se vás táže, zda jste přibrali, a výpočet BMI odhalil, že se silně blížíte nadváze, nebo jste hranici už dokonce překročili. Tohle se stává mnohým lidem, celebritám nevyjímaje. S váhou bojovaly například Natálie Kocábová, Jitka Zelenková, Tereza Brodská či Anna K. Všechny tyto slavné ženy vyzkoušely ketodietu a zhubly.

Například Tereza Brodská si chválí, že se díky ketodietě naučila jíst pravidelně pětkrát denně a konečně ze svého jídelníčku vyřadila cukry. I Anna K. si nemůže vynachválit zbavení se cukrů, Jitka Zelenková se přidává, přestala mít chuť na sladké.

Vyřaďte cukry, hubněte tuky a uspořte čas

Nejedna recenze keto diet zmiňuje jako obrovskou výhodu keto diety úsporu času. Týká se to samozřejmě případu, kdy si necháte dovážet keto jídlo v krabičce, ne tehdy, když ho sami vaříte. I samostatnou přípravu se naučíte, v začátcích je ale dobré spolehnout se na jídlo hotové. Uděláte si představu, co v keto dietě jíst, a nestrávíte tolik času na nákupech a vařením.

Mimochodem, v recenzích se často zmiňuje, že s keto dietou si vlastně nepřipadáte, jako byste drželi dietu. Jídelníček je pestrý, nehladovíte a pokrmy jsou opravdu chutné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *