Hledáte někoho dobrého na střechy v Praze? 300 střech ročně je už pořádná reference

Střecha umí dát domu více než jen funkční ochranu před nepříznivým počasím. A umí mu i vzít. Dobře zvolená střecha dokáže dům začlenit do okolí, nebo jej doslova znemožnit, pokud sáhneme po nevhodném tvaru či krytině. Vhodně řešená zvětšuje obytný prostor, dělá jej příjemnějším díky dobré izolaci i dalším prvkům. Střecha by měla být na déle než na celý náš život, a podle toho je třeba i vybírat toho, kdo nám ji udělá. Ať již na novostavbu, nebo z důvodu rekonstrukce.

Firma Střechy Novák realizuje střechy nejen na rodinných domech, ale na těch činžovních, kde vytváří luxusní podkrovní byty. Ročně dělá kolem 300 střech. Může jít o nové střechy, ale velice často se jedná o rekonstrukce střechy. Společnost poskytuje služby v oblasti pokrývačství, klempířství, tesařství a nabízí též strojové opracování krovů CNC německými dřevoobráběcími stroji Hundegger.

Rekonstrukce střech dokáže měnit dispozice prostoru

Čeká vás oprava střechy a revitalizace podkroví? Rozhodněte se, jaký typ izolace vám bude vyhovovat. Mnohdy si přejeme zachovat pohled na trámy a nezmenšovat podkroví zateplením. Přitom pro zobytnění podkrovních prostor je kvalitní zateplení s dostatečnou výškou nezbytností. Řešením je nadkrokevní izolace, na kterou se firma Střechy Novák také specializuje.

Jde o poměrně novou technologii, která poskytuje kvalitní souvislé zateplení střechy nad krokve tak, že dřevěné prvky střechy zůstávají zcela odhaleny. Tato forma zateplení je nejen estetická, ale rovněž prodlužuje celkovou životnost střešního systému, protože nedochází ke kondenzaci vody na dřevěných částech krovu a střecha je perfektně odvětrávána. Tento systém zateplení dnes nabízí již čtyři výrobci a firma Střechy Novák spolupracuje se všemi. Poradí vám, který výrobce bude pro vás nejvhodnější.

Střechy Novák

Společnost Střechy Novák – to jsou především střechy Praha. Firma pokrývá betonovými taškami Bramac, Mediterran a KM Beta, pálenými taškami Tondach, vláknocementovými materiály Cembrit a Eternit, déle asfaltovými pásy Mogat Werke, plechem Legos a PVC fóliemi Izolprotan a Fatrafol. Udělá vám nový krov nebo opraví starý, postará se o všechny klempířské prvky střešního systému, tedy zejména o odvodnění střechy montáží okapů a svodů, ale i o výrobu úžlabí, lemování, oplechovaní komínů i montáž střešních výlezů. Možné je dodání střechy zcela na klíč včetně naprojektování. Pokud máte zájem o nadkrokevní izolaci, udělá vám firma střechu i se zateplením.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *