Filtrační systémy zbaví vodu pachuti a mikro nečistot

Pravděpodobně nám dáte za pravdu, že voda je pro každodenní fungování nenahraditelným zdrojem. Ostatně ne nadarmo spousta odborníku apeluje na to, že je dodržování pitného režimu velice důležité. Vaše tělo potřebuje alespoň dva až tři litry tekutin denně. Pokud vám však nechutná voda z kohoutku, zřejmě kupujete balenou vodu, za což vám však naše planeta nepoděkuje. Přibývá tím jen víc a víc plastového odpadu. Jestliže vám záleží na životním prostředí, zároveň byste chtěli ušetřit i nějakou tu korunu navíc, investujte do filtračního systému.

Ve velkých městech je voda odebírána z řek a přehrad. Čištění takové vody probíhá za pomoci chlóru, který však zanechává ve vodě nepříjemnou pachuť. Chlór má zničit bakterie a viry, ovšem na druhou stranu může způsobit nepříjemné zdravotní potíže. V neposlední řadě voda obsahuje antibiotika, pesticidy a mikro nečistoty, které jsou okem neviditelné. Chcete vodu těchto nedostatků zbavit? Filtrační systémy vám v tom pomohou.

Jaké druhy filtračních systémů existují?

Současný trh je rozmanitý a nabízí nepřeberné množství filtračních systémů. V domácnostech i v komerčních prostorech nacházejí uplatnění filtrační systémy na vodu, které se instalují přímo na vodovodní kohoutek. Další možností je výdejník na vodu, jenž se používá také v domácnostech a menších kancelářích. Jestliže patříte mezi náročnější zákazníky, případně často cestujete, sáhněte po filtrační konvici či láhvi s vyměnitelnou filtrační patronou.

Kdo filtrační systémy nabízí?

Jestliže hledáte specialistu na tento segment, podívejte se do nabídky společnosti Penepex, filtrace vody a příslušenství jsou její hlavní činností. Kromě výše zmíněných produktů nabízí ještě filtry do lednice, bazénů a kávovarů. Portfolio je opravdu široké, stačí si pouze vybrat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *