Co čekat od stěhování bytů s profesionály?

Je to tady, budete se stěhovat. Přemýšlíte aktuálně, jestli na vše stačíte sami, nebo si pozvete stěhováky? Přikláníme se spíš ke druhé variantě. S profesionály se přestěhujete bez velkých starostí a se zachováním zdravého rozumu.

Stěhování bytů a domů s profesionály je rozhodně mnohem jednodušší. Nemusíte shánět dodávku, kterou byste si někde museli pronajmout, nepotřebujete přemlouvat své kamarády, ať vám přijdou pomoct s těžkým nábytkem, kolikrát neřešíte ani obalové materiály. I ty vám firma může zapůjčit.

Jak celý proces stěhování probíhá?

V prvé řadě se stěhovákům ozvete, popíšete jim, co všechno potřebujete přestěhovat, odkud a kam. Dohodnete si datum. V dané datum na stěhováky počkáte, abyste jim dali klíče, případně jim je předáte již dříve, pokud nemáte čas být stěhování přítomni. Není to zapotřebí.

V daný den a hodinu stěhováci přijedou, rozeberou nábytek, zabalí domácí spotřebiče, mohou sbalit i vaše osobní věci, pokud se do toho nechcete pouštět sami. Zvládnou třeba i takové věci jako rozebrání obývací stěny nebo kuchyňské linky. Následně vše odnosí do dodávek, převezou na místo a na místě zase vynesou a smontují. Problémem samozřejmě není ani stěhování těžkých břemen.

Kolik stěhování bytu stojí?

Ceny se tradičně odvíjí od toho, kolik k vám přijede pracovníků a jaké auto si musí vzít s sebou. Platí se typicky hodinově. U stěhování bytu byste si měli dát pozor na to, že některé stěhovací firmy si účtují příplatky za stěhování z/do vysokých pater.

Se stejnými podmínkami probíhá také stěhování firem a kanceláří, tam je vůbec nejlepší zavolat si odborníky. Třeba takové, již jsou schopní firmu přestěhovat o víkendu, aby se nemusel přerušovat provoz.

A ještě jeden tip na závěr pro vás máme. Některé firmy nabízející stěhování Praha se postarají zároveň o vyklizení a likvidaci odpadu, jenž po vás v nemovitosti zůstal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *