Byty na prodej Uhříněves – bydlení v domech plných života

V nádherné lokalitě, v srdci městské části Uhříněves, jež je obklopena svěží zelení, najdete nový bytový komplex – Vivus. Tento developerský počin nabízí zájemcům o moderní bydlení byty s vysokým standardem a snadnou dostupností v části Prahy s kompletním občanským servisem. Ne nadarmo se tento projekt bytů na prodej v Uhříněvesi nazývá Vivus – v překladu živý – znamená totiž krásné bydlení pro všechny generace.

Byty na prodej – v Uhříněvsi láká kvalita

Uhříněves patří mezi oblíbené lokality v jihovýchodní části městského obvodu Prahy 10. Komplex bytů byl kvalitně architektonicky zasazen do samého srdce Uhříněvsi – v blízkosti Nového náměstí. Projekt je tvořen několika etapami výstavby. První 4 etapy jsou již postaveny. Pátá etapa se nachází v rámci příprav a již teď se o byty v této nejmodernější části obce mohou ucházet budoucí majitelé.

Nabídka bytů – Vivus Uhříněves

V komplexu najdete momentálně nabídku moderních malometrážních bytů převážně 1+kk a 2+kk, nechybějí však ani větší byty. Všechny zaručují aktuální trendy pohodlného bydlení, vybrat si může opravdu každý.

Pro vaše vozy nechybí možnosti dokoupení garážového stání, popřípadě stání pro automobil k uzamčení. Projděte si aktuální nabídku bytů čtvrté etapy a přesvědčte se sami o jejich kvalitě a rozmanitosti!

Vivus – domy plné života – doplňuje zeleň, sport a jedinečné výhledy

Jednou z nesporných výhod tohoto developerského projektu je jeho poloha. Milovníci procházek a přírody ocení těsné sousedství 35 ha chráněného území lužního lesa Obora, Pitkovické stráně a Podleského rybníka. Sportovní vyžití podporují moderní cyklostezky, v obci najdete také aktivní Tělocvičnou jednotu Sokol Uhříněves, skate park a několik typů sportovních hřišť.

Dostupné autem i hromadnou dopravou

Uhříněves nabízí kvalitní infrastrukturu pro automobilovou dopravu, jež dělí od Jižní spojky dálnice D1 pouhých 10 minut. Ti, kteří cestují raději hromadnou dopravou, se dostanou autobusovým spojem na Háje za sympatických 13 minut. Obec je dostupná i vlakem s napojením na hlavní tah.

Dokonalý servis

K bytovému komplexu samozřejmě patří i široká nabídka služeb. Najdeme zde supermarket i několik restaurací s kvalitní gastronomií.

V městské části nechybějí vzdělávací zařízení – dvě školy se sportovním hřištěm pro lehkou atletiku, fotbalovým hřištěm a tenisovými kurty. Pro ty nejmenší funguje v Uhříněvsi modernizovaná mateřská škola. Kompletní občanskou vybavenost doplňují služby, jako je lékárna, pošta a banka. O bezpečný život se v obci stará městská policie i Policie ČR.

Kultura v Uhříněvsi nezahálí

Uhříněves se může pyšnit muzeem, zámkem, uměleckou školu, mají i divadlo s kinem, jež je právem chloubou této městské části. Za zmínku jistě stojí také Uhříněveská pouť.

Lékaři i péče o seniory

Mezi standardní služby v obci patří Lékařský dům s lékaři širokého spektra specializací. Nechybějí také dva domy s pečovatelskou službou pro nejstarší občany.

Uhříněves – obec s bohatou historií

Ta sahá až do 13. století. Odhaduje se, že název má po svém zakladateli Ugrimovi. Jistou dobu patřila vesnice i do majetku templářských rytířů.

Uhříněves se v minulosti řadila mezi významná střediska průmyslu v okrese Říčany s množstvím továren. Od roku 1866 se obec pyšnila statusem městys. Na město povýšila Uhříněves v roce 1913.

Působila zde také židovská obec, která zde postavila synagogu, jež je dnes opět v jejím majetku. Dochoval se i židovský hřbitov.

Po válce dochází v této lokalitě k rozšiřování bytové výstavby. Tento trend pokračuje dodnes, kdy se stává populárním místem hlavně pro rodiny s malými dětmi.

V moderním komplexu Vivus najdete cenově dostupné byty, které vám poskytnou spokojené bydlení v oblíbené části hlavního města, nebo možnost zajímavé investice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *