Vytvořte si kvalitní nerezové zábradlí. Zvládnete to i sami

Nerezová ocel se používá napříč různými průmyslovými odvětvími, přičemž se jedná o osvědčený a odolný materiál i pro schodišťové zábradlí. Uplatnění nachází také při výrobě jízdních kol, automobilů, ba dokonce při stavbě lodí a podobně. V následujících řádcích se však zaměříme právě na nerezové zábradlí, které si vytvoříte klidně i sami.

Existují promyšlené systémy montovaného nerezového zábradlí, s nimiž je realizace jednodušší a také rychlejší. Nerezové zábradlí je moderní a elegantní, proto se používá nejen v komerčních prostorách, ale i rodinných domech. Stejně tak se perfektně hodí i na zábradlí balkónů, venkovních teras a podobně.

Nerezové zábradlí je bezpečné

Důležitým aspektem, pokud jde o zábradlí, je bezpečnost. Právě z daného důvodu je nerezová ocel vynikající volbou pro veřejné budovy všeho druhu. Samotný materiál se chlubí vysokou pevností, takže zvládne i obrovské namáhání. Nerezová ocel ve venkovním prostředí nerezaví a odolává vlivům různých klimatických podmínek i počasí. Vedle toho nerezová madla, sloupky zábradlí i ocelové drátky vydrží dlouhá léta.

Instalace je jednoduchá

Nerezové zábradlí je nejen pozoruhodně pevné a odolné, ale také se snadno instaluje. Zatímco nerezový sloupek často podpírá zábradlí, může být také upevněn na konzole nebo namontován na stěnu. Nerezová ocel přináší i pocit noblesy a neuvěřitelně snadno se udržuje. Jinými slovy, nerezová ocel se snadno čistí a leští pomocí vlhkého hadříku, který odstraní prach a nečistoty. Přidanou hodnotou je, že nevyžaduje pravidelné povrchové úpravy.

Podívejte se do produktového portfolia e-shopu KOVOINOX, který poskytuje kvalitní komponenty pro samonosné posuvné i křídlové brány renomovaných italských značek Nice a Key. V produktovém portfoliu KOVOINOX toho však naleznete mnohem více, například alu profily, držáky skla a spoustu dalších produktů, nad kterými zaplesá srdce každého kutila.

Stejně tak můžete zakoupit komponenty pro systémy montovaného nerezového zábradlí s lankovou, prutovou i skleněnou výplní. Záleží pouze na vás, jakou variantu preferujete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *