Proměňte současnou kuchyň k nepoznání

Pokud plánujete rekonstruovat kuchyň, v první řadě byste si měli ujasnit styl. Zatímco někomu se zamlouvá rustikálnost, jinému zase minimalismus s lesklými prvky. Současný trh je rozmanitý a rohové kuchyňské linky se vyrábí z různých materiálů a v rozmanitých barvách. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno byste měli zohlednit, abyste byli s výsledkem nakonec spokojeni. 

Velice praktická je rohová kuchyň, protože dokonale využije prostor podél dvou i tří stěn v místnosti. Vytvoříte si tak dostatek pracovního prostoru, ale i velké množství úložného místa. 

Kuchyň by se vám měla líbit

Kuchyň vyrobená na míru je sice drahou záležitostí, ovšem počítejte s tím, že se jedná o investici na desítky let. Sáhněte proto po vskutku kvalitních materiálech a neodsouvejte na druhou kolej ani kování. Stanovte si také rozpočet, který nemůžete překročit, a podle toho vám bude rohová kuchyň s ostrůvkem navržena. 

Myslete na úložný prostor

Pokud hodně vaříte, s velkou pravděpodobností máte i spoustu spotřebičů, nádobí a další věci, které je nezbytné uskladnit. V menším domě či bytě zřejmě máte problém najít volné místo, a proto přemýšlejte o tom, jak maximalizovat úložný prostor v kuchyňských skříňkách. V moderních kuchyních nachází uplatnění hlavně zásuvky, neboť zlepšují organizaci a umožňují ukládat více věcí na sebe i vedle sebe. Navíc se nemusíte trápit s dvířky. Zajímavým řešením je i nástěnná rohová skříňka do kuchyně. 

Jestliže chcete proměnit místnost, kde se vytváří chutné pokrmy, k nepoznání, podívejte se na kuchyně Gabon. Kuchyňské linky se vyrábí na míru vašim požadavkům a potřebám. Přijdou si na své všichni, ať už požadujete lesklý povrch, nebo rustikální dřevo. Kuchyně Gabon naplní očekávání i náročných zákazníků, kteří požadují vysoký standard. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *