Moderní interiérové dveře mají spoustu podob

Vybíráte nové dveře do interiéru? Víme, kde seženete takové, které nebudou nikomu a ničemu překážet, a dokonce se ve vaší domácnosti budou vyjímat jako šperk.

Současné moderní dveře je možné přizpůsobit i těm nejdivočejším designovým představám. Toužíte po skutečně luxusních dveřích sahajících až ke stropu, které provzdušní interiér? Máte je mít. Stejně jako dveře posuvné bez zárubně. Dveře celoskleněné, v dekoru dýhy a v celé škále barev, z nichž vás až bude přecházet zrak.

Jaké zvolit?

Odpověď na tuto otázku není zrovna jednoduchá. Vybíráte-li dveře do nového domu, měli byste mít hotovou alespoň hrubou koncepci budoucího interiéru včetně podlah. Nasnadě je, že podlahy a interiérové moderní dveře (to neplatí na vchodové dveře) by měly vzájemně ladit.

Změřeno na materiál

Co se materiálu týče, moderní dveře mohou být lakované barvou, opatřené dýhou, laminátovou vrstvou či fólií. Pořídit si ale můžete dveře dřevěné i celoskleněné. Záleží na vašem vkusu, preferencích a celkovém ladění interiéru. Z něho je na místě vycházet především. Jinak můžete trošku popustit uzdu své fantazii.

Moderní, tradiční a speciální

Naším favoritem jsou dveře Šembera. Moderní, tradiční i speciální. Vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů a v barvách a dekorech, které se stanou ozdobou každého interiéru. Ze sukatého dubu bez suků mořeného tmavým olejem, z dubu katrovaného natřeného pro změnu čistým olejem, dveře kombinující dýhu a sklo, ale také luxusní a elegantní hladké dveře. Velmi působivé jsou dveře s bočními světlíky, které jemně doplní linie vašeho interiéru. Interiéroví designéři si ale nejvíce oblíbili skryté zárubně. Pro jejich minimalistický design a čisté linie.

Zvažte infratopení

Ještě nemáte vyřešeno vytápění? Popřípadě zvažujete výměnu nevyhovujícího topného tělesa? K moderním dveřím se hodí infratopení. Je cenově dostupné a bezúdržbové. A infrapanely se v interiérech vyjímají stejně dobře jako moderní dveře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *