Proč mají i v dnešní době drátové rozhlasy v obcích svoji váhu?

Starší generace si jistě dobře pamatuje na obecní rozhlasy, s jejichž pomocí zastupitelé informovali občany prakticky o veškerém důležitém dění, o víkendech pak dokonce pravidelně skrze ampliony vyhrávali hudbu. Moderní doba samozřejmě přináší zcela jiné možnosti, přesto je z mnoha důvodů dobré drátové rozhlasy ve městech a na vesnicích udržovat v chodu.

Nikdy nevíte, kdy se obecní drátový rozhlas bude hodit

Čas od času se stane, že přijde nějaká živelná pohroma. V našich končinách se jedná hlavně o povodně, případně rozsáhlejší požáry v letních měsících, loni část Moravy dokonce zasáhla silná vichřice. Pak jsou to právě kvalitní drátové rozhlasy pro obce a města, jež se mohou stát významným zdrojem informací pro občany, kteří se v danou chvíli nemohou zorientovat skrze chytré telefony, televizory a další techniku, protože například v obci nejde elektřina.

Jak si zajistit špičkový drátový rozhlas a příbuznou ozvučovací techniku?

Kvalitní obecní drátový rozhlas se vyznačuje hlavně dobrým zvukem a maximálním rozsahem tak, aby byl slyšet odkudkoliv v rámci území dané obce. Údržba a renovace samozřejmě nejsou jednoduchou záležitostí, proto je zapotřebí se vždy obrátit na specializovanou firmu. Bohaté zkušenosti má v tomto směru společnost EL-MIK, jež na tuzemském trhu s ozvučovací technikou působí už od roku 1994. Je schopna zajistit nejen samotnou montáž nových bezdrátových rozhlasů, ale také jejich odborný servis a opravy. Dále městům a obcích dodá ozvučení do kulturních domů, škol, na úřady, případně třeba na autobusová a vlaková nádraží, potažmo do obřadních či smutečních síní.

Nabídka zahrnuje ještě dodávky kamerových systémů, jednotného času, telefonních ústředen a dalších dorozumívacích zařízení. Detailní informace s možností kontaktování zástupců zmíněné společnosti najdete na webu elmik.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *