Party stan umožní uspořádání zahradní akce za každého počasí

S blížícím se příchodem jara a teplejšího počasí se mnozí z vás jistě těší na to, že budou venku na zahradě pravidelně pořádat akce pro své přátele a rodinu. K tomu, aby vám plány nehatil vítr a déšť a mohli jste si užívat volných chvilek bez obav, je vhodné zajistit si nějaký dobrý způsob ochrany. Levné, avšak účinné řešení představuje pořízení party stanu.

Proč investovat do kvalitního party stanu?

Pakliže si zakoupíte klasický party stan, nemusíte se bát případných nešvarů počasí. Do stanu se lze schovat v případě deště a silnějšího větru, poskytne zároveň i ochranu před dotěrnými slunečními paprsky v parných letních dnech. Je samozřejmě důležité, aby měl patřičné parametry.

Konstrukce stanu

Při výběru party stanu hraje podstatnou roli především jeho konstrukce. Moderní stan je, podobně jako kupříkladu reklamní stánek, ideální volit s lehkou konstrukcí. V současnosti se dají zakoupit party stany s hliníkovými profily, které jsou velmi lehké a dají se snadno postavit během pár minut, hravě to zvládnou i méně zruční jedinci. Alternativu pak představuje party stan či prodejní stánek s ocelovou konstrukcí.

Opláštění

Dalším bodem, na nějž si musíte dát při výběru party stanu pozor, je kvalita plachty. Pokud má stavba sloužit jako precizní ochrana před nepřízní počasí, měli byste vždy zvolit takové řešení, které je voděodolné a neprojde skrz něj vítr a sluneční paprsky. Moderní party stan dokáže bez problémů odolat nárazům větru v rychlosti kolem 30 km/h.

Skladování a převoz

V neposlední řadě je praktické, pakliže se dá party stan složit do malého balení tak, abyste jej mohli bez potíží uskladnit třeba do kůlny či garáže. Totéž platí také pro podobný produkt, tedy reklamní či prodejní stánek. Ideální je, pokud se složený vejde do kufru automobilu, což umožní jeho snadný převoz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *