Jak opravit bazén? Nejlépe pomocí bazénové fólie

Váš bazén již není estetickou ozdobou zahrady, spíše ji zohyzďuje? Je tak plesnivý, špinavý či prostě je zašlý, že už se vám do něj ani nechce chodit koupat? Dopřejte mu příležitost znovu zazářit! Oprava nemusí být až tak drahá záležitost.

Ať máte doma betonový, plastový bazén nebo bazén s dlaždičkami, vždycky existuje způsob, jak ho opravit, a tím způsobem jsou DLW těžké bazénové fólie.

Bazénová fólie se vloží a svaří na míru

Bazénové fólie dokážou vašemu starému bazénu znovu navrátit jeho původní lesk. Jde o kvalitní fólii, která se vloží do bazénu a svaří na míru, díky tomu je vhodná pro oválné i hranaté bazény. Oprava bazénu tímto způsobem je velmi levná, rychlá a jednoduchá, přitom efekt je obrovský.

Sami si vyberete design fólie

Chtěli byste mít v bazénu kachličky? Nebo upřednostníte design mořské vody? Je to pouze na vás, bazénové fólie se vyrábí v nejrůznějších dekorech. Sami si vyberete, co se bude hodit na vaši zahradu.

Kromě bazénu můžete rekonstruovat i okolí

Nové vypláštění dá bazénu úplně jinou tvář. Pokud chcete dosáhnout ještě výraznější změny, je možné upravit i okolí bazénu. Nechte si kolem bazénu položit novou dlažbu nebo plastové parkety, které vypadají jako dřevěné. Nechte si bazén zastřešit, ať se můžete koupat opravdu od jara až do podzimu. Možností, jak opravit bazén, je celá řada.

Proč je právě nyní ten správný čas pro rekonstrukci?

Rekonstrukce bazénu s sebou nese řadu vyřizování a domlouvání, proto je vhodné o ní začít uvažovat už nyní v zimě. Kontaktujte firmu, která se opravami bazénů zabývá, společně se domluvte na vhodném řešení a termínu realizace. Začnete-li jednat včas, během prvních teplých letních dnů se už budete koupat.

A na koho se obrátit? Rekonstrukce bazénů je doménou společnosti Plavur, která k opravám používá právě DLW těžké bazénové fólie vysoké kvality. Bližší informace a kontakt najdete přímo na www.plavur.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *