Objevte výhody bioklimatické pergoly

Nastávající letní počasí nás čím dál více láká na zahradu. Není lepšího odpočinku než si pohodlně relaxovat na terase i za sálajícího slunce. A to díky zastínění pergolou, která nám poskytne patřičné zázemí také v těch nejparnějších dnech.

O co se jedná?

Bioklimatická pergola je doslova hitem letní sezóny, neboť dokáže ochránit nejen před horkými paprsky, ale též před deštěm, větrem, a dokonce sněhem. Je tak využitelná po celý rok, kdy si můžete v pohodlí užívat venkovního počasí za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Pergola je totiž vybavena sklopnými a snadno nastavitelnými lamelami, jedná se o nejmodernější způsob zastřešení teras.

Proč se těší takové oblibě?

Bioklimatické pergoly kromě výše jmenovaného kombinují odolné kvalitní materiály a nejmodernější technologie. Žádné rozmary počasí vám tak nepřekazí zahradní posezení s rodinou či přáteli. Lamely ovládáte pomocí dálkové ovladače, případně je možné bioklimatickou pergolu napojit na systém chytré domácnosti. Jelikož se lamely dají naklopit až do úhlu 140 °, dosáhnete perfektního zastínění, a přesto vám do pergoly bude proudit čerstvý vzduch. V zimním období se nemusíte obávat velké sněhové pokrývky na střeše terasy, neboť pergoly vynikají značnou nosností. Navíc jsou vybaveny integrovaným okapem, jenž efektivně odvádí vodu.

Jak si ještě zvýšit komfort?

Hliníkové pergoly je možné postavit samostatně či pomocí hliníkových profilů připevnit k domu. Praktické boční zakrytí pergoly vám nabídne posuvné řešení, které poslouží jako dveře, pokud se potřebujete rychle dostat na zahradu. Výplň těchto modulů je tvořena speciálními tkaninami nebo hliníkovými lamelami elipsovitého tvaru. Dalším šikovným vybavením jsou stínící rolety do pergoly, jež dokáží odrážet sluneční paprsky a rovněž odolají silnému nárazovému větru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *