Nové byty v Praze jsou díky developerskému projektu Na Vackově dostupné pro každého

Zařídit si komfortní bydlení v srdci hlavního města nemusí být pouhý sen. Developerské návrhy jsou v plném proudu a slibují moderní i cenově přijatelné bydlení. Výjimkou není ani rezidenční projekt Byty Na Vackově, který pokračuje již 8 etapou a zahrnuje 4 zbrusu nové domy i nebytové prostory.

Pokud prahnete po vlastním domově, určitě vás osloví byty Vackov situované na lukrativním občansky zajištěném místě. Noví majitelé se mohou těšit na bydlení podle představ umístěné poblíž parků, a přitom coby kamenem dohodil od centra pulsující metropole. To vše skýtá developerský projekt Byty na Vackově.

Moderní domov není pouhý sen

Tento atraktivní návrh má pod taktovkou jedna z nejznámějších developerských společností Metrostav Development a o design budov se postaral architektonický ateliér KAAMA. Nové byty Praha 3 jsou vzhledově zajímavé a dokonale zapadnou do stávající zástavby. Jedná se o 4 bytové domy nabízejících 232 bytů, dokonce i 158 garážových stání. Investujte do své budoucnosti, protože je to je nejvýhodnější krok pro vás i vaši rodinu. Kolaudace se kvapem blíží a proběhne již v roce 2024.

Žižkov je oblíbenou lokalitou pro život

Designově propracované novostavby Praha najdete na pražském Žižkově. Můžete se těšit na zdejší autentickou atmosféru, nespočet romantických kaváren, barů a divadel. To však není všechno. Určitě si oblíbíte relaxaci v parcích a uvolnění v galeriích. Zdejší obyvatelé si nemohou stěžovat na dopravní spojení, hromadná doprava je plně zajištěna. Bydlet na Žižkově je komfortní, bezpečné a lukrativní. Na první pohled vás uchvátí minimalistický vzhled rezidencí, které nikterak nezasahují typický ráz oblasti. Přeci jen je v jednoduchosti krása a budete se zde cítit jako doma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *