Nastává čas vybírat nábytek na zahradu. Který je ten pravý právě pro vás?

I když je ještě zima, kvapem se blíží jaro, a jak ze zkušeností víme, už na jaře je mnoho hřejivých a krásných dnů, které si můžeme užívat venku. Ať už máte balkon, terasu nebo menší dvorek, všude se dá vytvořit hezké místo k posezení s rodinou i přáteli. Je ale dobré pečlivě zvážit, co vše od zahradního nábytku očekáváte, z jakého materiálu má být vyroben, a také kolik osob najednou by měl usadit. 

Investice do kvalitního zahradního nábytku se vyplatí

V obchodech můžeme najít nábytek na zahradu v různém stylu i kvalitě. Pokud investujete do toho od ověřených výrobců, kteří jej vyrábí precizně z nejlepších materiálů, sice vás bude stát víc peněz, ale bude vám sloužit k plné spokojenosti. 

Je důležité vybrat si nábytek dle toho, zda bude používán na zastřešeném prostranství, nebo ne. Dřevěný nábytek na zahradě působí krásně, ovšem pokud by nebyl kryt před deštěm a sluncem, byl by vystaven velké zátěži. Na zimu je dobré jej schovávat do sucha a žádá si pravidelnou údržbu. Tedy až na výjimky, kdy je použito dřevo exotické.

Žádaný je umělý ratan, který je velmi podobný tomu skutečnému, ovšem nemusí vás tížit vědomí, že na něj venku prší. Pokud jde o venkovní nábytek na balkon, kde prší, je ideální volit nábytek kovový nebo umělohmotný. Moderní je kombinace kovu a kamene pro stůl, nebo skla a kovu. Křesla či židle mohou být hojně děrovaná, aby se v nich nedržela dešťová voda. 

Myslete i na relaxaci na zahradě

Nejen sedět u kávy či jídla můžeme s přispěním zahradního nábytku. Taková lehátka nám dovolí relaxovat vleže, opalovat se. Malými i velkými uživateli jsou vyhledávány houpačky, sítě a závěsná křesla. Volit můžete samostojné modely, takže nepotřebujete stromy ani jinou oporu.

Podívejte se na bohatou nabídku zahradního nábytku na Zanada.sk. Jistě si vyberete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *