Matrace 140×200 mi doporučil i můj lékař

Již necelý rok se nemohu já a ani můj muž dobře vyspat. Náš problém jsem tak vyčítala především stresu, kterého máme v období kvanta pracovních povinností oba dva až po krk a tak má prvotní návštěva s diagnózou „špatný spánek“ vedl napřed do lékárny, kde jsem si pořídila hned dva doplňky stravy s vysokým obsahem hořčíku a komplexu B6, který uvolňuje od přebytečného stresu. Ač jsme s manželem do poslední chvíle doufali, že problémy přejdou, nestalo se tak. Má druhá návštěva tak směřovala přímo k mému obvodnímu lékaři, který mi dal jasnou diagnózu a tou byla nesprávně zvolená či stará a proleželá matrace 140×200, která již má svá nejlepší léta za sebou, což jsem mu bohužel musela přiznat. A tak mé místo do lékárny, poslal na masáž s tím, že až se z ní, budu vracet, mám se zastavit v obchodě a pořídit si matraci novou. Tak jak řekl, jsem i učinila a problém byl rázem vyřešen.

Matrace 160×200 byla naším snem

Jak pan doktor řekl, tak jsem učinila a koupila si rovnou dvě matrace 160×200. Jednu pro mě a jednu samozřejmě pro mého manžela, kterému jsem tu novinu ještě ani nestačila říci. V duchu jsem si představovala, jak dnešní nos strávím na pěkné nové matraci a vyspím se tak konečně po dlouhé době do růžova. Po příchodu domů jsem tak ihned své staré a již nevábně vypadající matrace hodila do popelnice výměnou za ty nové, ze kterých novota přímo čišela.

Matrace 180×200 pro naše děti byla nutností

Poté, co jsem dorazila domů, mě potkal můj syn s dcerou, kteří po sdělení všech mých problémů, které jsme měli s mužem, podotkli, že i oni mají problémy se spánkem a rádi by tak také jednu novou matraci do svého pokoje. Dlouho jsem nepřemýšlela, jelikož je jejich tělo mnohem více ohrožené nesprávným vývojem na základě starých matrací, než to naše a pořídila tak dvě matrace 180×200, které ještě druhý den měli ve své posteli. Nyní již celá naše rodina spí stejně krásné, jako v pohádce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *