Fotka na podtácku a vývěsní ceduli? Proč ne?

Co s nafocenými fotografiemi? Doby, kdy jsme si je mohli nechat jen vytisknout a vložit do alba, jsou ty tam!
To samé platí na klasické fotoaparáty coby zařízení sloužící k jejich pořízení. Dnes fotíme chytrými telefony, tablety, hodinkami, běžné jsou i tužky s fotoaparáty. Fotografie jako taková ale určitě nezanikne. Je totiž nositelem vzpomínek, jež si jen málokdo je ochoten vzít.

Co nejraději fotíte?

Největší oblibě se samozřejmě těší fotografie blízkých. Obzvláště babičky a dědečkové nedají dopustit na fotky svých dětí, vnoučat a pravnoučat, které si hrdě vystavují na různých místech v domácnosti. Novopečení rodiče pak často zvěčňují své ratolesti. Chtějí mít památku na to, jak rostou. Partneři ve svých peněženkách často nosí malé fotografie svých druhých poloviček.

Dokázali byste se vzdát fotografií?

Velmi ceněné jsou i fotografie svatební, které mívají čestné místo v ložnicích. Lidé také s oblibou listují alby ze svých dovolených, jež jim zase připomínají příjemné okamžiky. Speciální kategorií jsou fotografie umělecké, které v interiéru zase nahradí klasický obraz. Už vidíte, proč je fotografie jako taková důležitá?

Fotokniha, kalendář a fotoobraz

Možností je v současné době opravdu hodně. Fotografie si můžete klasicky vytisknout a vložit do alba. Nebo si z nafocených snímků zalomit a nechat vytisknout celou fotoknihu. Či kalendář, ať již nástěnný, plánovací, nebo stolní. Není to nic těžkého ani cenově náročného. Z opravdu krásné fotografie si dále můžete udělat kvalitní fotoobraz.

Fotografie na hrnečku, vývěsní ceduli i podtácku

Skvělý dárek je však i hrneček s fotografií. Obzvláště malé děti na nich bývají kouzelné. Stejně jako na tričku, polštáři, krytu na mobil, nádobě na pití, pohledu, přání, ložním povlečení či nákupní tašce. Z fotografie si ale můžete nechat udělat i puzzle, či si ji nechat vytisknout na sklo. Vaše fotografie může být zasazená ve sněhové kouli i těžítku ve tvaru srdce. Být dominantou vývěsní cedule, podtácku i prostírání. Nebo může zdobit vaši ledničku v podobě keramické magnetky. Možnosti zkrátka jsou nepřeberné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *