Pražská Michle. Váš nový domov?

Čtvrť Michle s novými byty má všechny předpoklady stát se úžasným místem pro život. V této lokalitě najdete od všeho něco. Klid i zábavu, nefalšované městské bydlení a vše co k tomu patří ale i hezkou přírodu v okolí. Ještě zkrátka téměř v centru, ale ne tak daleko abych vás jeho ruch rušil. V rezidenci Hadovitá se navíc krásně prolíná moderní design s historickým až vesnickým jádrem Michle.

Rezidence Hadovitá

V rezidenci Hadovitá právě vznikají nejnovější byty v Praze 4, přímo na Michelské stráni. Jméno získala ulice díky tomu, že ve stráni klikatí do hadovitého tvaru. Nabízí ale nejenom zajímavý název. Samotná rezidence i nejbližší okolí vás překvapí velmi zajímavými alternativami k trávení volného času. Pěšky se dostanete prakticky kamkoliv.

Do obchodních center, kvalitních restaurací nebo za sportem – deset minut od domu narazíte na welness a fitness centrum Balance Club Brumlovka a nedaleko také na plavecký stadion Podolí. Autobus a tramvaj na vás také čeká pár minut od východu z domu.

Zajímavost v Praze 4

Nejvýznamnější historická památka Prahy 4 je takzvaná okrouhlá Chodovská tvrz. Zároveň je to také kulturní centrum. Po rekonstrukci je památka ze 13. století jednou z nejvýznačnějších koncertních scén a galeriím v Praze. Významné místní muzeum je v Podolské vodárně zaměřené na historii pražského vodárenství.

A kam do přírody? Třeba do Kunratického lesa. To je místo, kde se psala historie České země. Podle pražských kronikářů totiž právě zde ranila mrtvice Václava IV., když se dozvěděl o řádění husitů v Praze. V tomto lese naleznete také velkou síť označených i neoznačených cest. Což je ideální pro příjemnou procházku nebi projížďku na kole.

Pro více informací o moderním bydlení v Michli, přejděte na https://www.rezidencehadovita.cz/.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *