Zájem o stavebnicový dům v posledních letech roste

Pokud máte k dispozici pozemek, pravděpodobně přemýšlíte nad realizací rodinného domu. Stavební průmysl je poměrně rozmanitý a nabízí různé možnosti řešení. Velice oblíbený je stavebnicový dům, tedy takzvaný montovaný. Jedná se o ekologickou stavbu, která je navíc postavená během několika týdnů, a to díky důmyslnému systému.

V současné době jsou montované domy na klíč velice oblíbené, protože můžete bydlet během relativně krátké doby. Dřevostavby se chlubí dlouhou životností, pokud jsou použity vysoce kvalitní materiály. Při výběru společnosti, která vám bude rodinný dům stavět, se tedy ohlížejte na její reference, ale i recenze.

Nízkoenergetické bydlení

V daném segmentu působí spousta společností, přičemž jednou z nich je J. GROUP. Jedná se o ryze českou firmu zaměřující se na výstavbu nízkoenergetických dřevostaveb. Zastřešuje celý proces, a to od návrhu přes projekt až po výstavbu, takže se nemusíte vůbec o nic starat. Dokonce se nezabýváte ani papírováním na úřadech, neboť o tyto zdlouhavé administrativní záležitosti se také postarají odborníci z J. GROUP.

Materiály jsou od špičkových dodavatelů z Německa, Rakouska i České republiky. Chcete bydlet v 3+kk, nebo potřebujete pro svou rodinu 4+kk? Žádný problém.

Dřevostavby i pro náročné jedince

Pokud patříte mezi náročné zákazníky, již prahnou po luxusu a designovém provedení, i pro vás jsou dřevostavby jako stvořené. Stavebnicový dům může vypadat jako velká luxusní vila, ve které se budete cítit jako v pohádce. Rodinné domy vždy odpovídají požadavkům zákazníka, přece jen, v domě budete bydlet vy, ne stavební firma.

Kompletní nabídku služeb i projektů, informace o technologiích a reference najdete přímo na stránce společnosti. Více informací je tedy na webu www.jgroup.cz, nebo zadejte do vyhledávače dřevostavby Plzeň, protože odtud společnost JÓCSIK GROUP s.r.o. pochází.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *