Kde servisovat kávovary po záruce?

Hledáte spolehlivého partnera pro pozáruční servis vašeho kávovaru? Obraťte se na naše specialisty. Servisujeme kávovary DeLonghi, Philips a další.

Pravidelnou péči o kávovar není radno podceňovat

Kávovar dnes patří mezi běžné elektrospotřebiče v každé moderně zařízené kuchyni. Připravujeme v něm espresso a další kávové speciality, které nám zpříjemňují den. Jenže vlivem každodenního používání se kávovar postupně opotřebovává. Kromě běžné domácí údržby je třeba zajistit kávovaru také pravidelné servisy každé 1-2 roky. Máte ve své kuchyni kávovar po záruce? Objednejte mu servis kávovarů a opět si vychutnávejte svůj šálek oblíbené kávy, který bude po zásahu našich techniků chutnat jako z nového stroje.

Domácí údržba kávovaru je nezbytná

Aby váš kávovar spolehlivě fungoval dlouhé roky, je nutné mu každý den věnovat trochu péče. Výměna vody, čištění trysek a vysypání odpadní nádoby by mělo být každodenní rutinou. Signalizační kontrolky čas od času upozorní na nutnost odvápnění přístroje. K tomu používejte odvápňovací tablety doporučené výrobcem. Jednou za týden vyčistěte spařovací jednotku a umyjte všechny nádoby i vnitřek kávovaru.

Odborný servis nechte na profesionálech

Odborný servis musí zajišťovat výhradně proškolený technik a zahrnuje odvápnění, seřízení celého zařízení, čištění difuzoru od kávové sedliny a oleje, vyčištění trysek, kontrolu tlaku a těsnosti vodní soustavy.

Pro opravy kávovarů se obraťte na naše specialisty. V dohodnutém čase si váš kávovar vyzvedne kurýr v Plzni a okolí zdarma. Z ostatních koutů republiky nám jej stačí poslat kurýrní společností. Kávovar zdarma napojíme na diagnostiku a hned poté vás budeme informovat o jeho stavu. Je na vás, zda si kávovar necháte servisovat, nebo vám jej vrátíme v původním stavu zpět.

Nabízíme výhodné zánovní a repasované kávovary

Nevyplatí se už kávovar opravovat nebo hledáte kvalitní kávovar za rozumnou cenu? Podívejte se na naši nabídku zánovních modelů s minimálně roční zárukou nebo repasované kávovary za výhodné ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *