Ateliér Horký se postará o váš architektonický projekt

Hledáte autorizovaného architekta, který vám připraví architektonický návrh, jenž bude odrážet vaše požadavky? Architekta, který vám bude naslouchat a vytvoří účelnou, praktickou a jedinečnou nemovitost či budovu? V tom případě využijte profesionálních služeb ATELIÉRU HORKÝ.   

Soukromé i veřejné stavby

ATELIÉR HORKÝ vám dokáže pomoci s jakýmkoliv architektonickým návrhem, ať se jedná o soukromé nebo veřejné stavby. Snadno si poradí s návrhem rodinného i bytového domu, ať se jedná o rekonstrukci nebo novostavbu libovolného charakteru. V rámci veřejných staveb můžete využít služeb ATELIÉRU HORKÝ při návrhu širokého spektra staveb, především jde o veřejně prospěšné stavby a opatření a stavby pro zdravotnictví a sociální služby.  Kromě samotných budov dokáže zajistit také úpravu přilehlého okolí. 

Významný architekt v Praze, Plzni a Příbrami

Využít služeb ATELIÉRU HORKÝ můžete především ve městech, jako je Praha, Plzeň a Příbram, včetně přilehlého okolí těchto měst. Právě v těchto městech vám může ATELIÉR HORKÝ poskytnout dokonalou znalost místního prostředí, která hraje důležitou úlohu při splnění všech vašich požadavků, ale také požadavků daného města či obce. Avšak v rámci realizace nechybí ani projekty ze vzdálenějších měst, jako je Ostrava, Hradec Králové, Brno apod. Mezi významné projekty ATELIÉRU HORKÝ patří například rekonstrukce bytu v Dejvicích, dostavba ČKAIT, Mírové náměstí v Dobříši, rekonstrukce kina Česká Kamenice a mnoho dalších.

Proč si vybrat Ateliér Horký? 

ATELIÉR HORKÝ se může pochlubit nejen bohatými a dlouholetými zkušenostmi, ale také mnohými oceněními získané za své architektonické návrhy. Kromě toho při zpracování návrhu dbá na úzkou spolupráci s každým klientem, aby výsledný návrh splňoval veškerá klientova očekávání. Všechny významné projekty, na nichž se ATELIÉR HORKÝ podílel, najdete na webových stránkách. Pokud se vám projekty budou líbit, pak bude i pro vás tento ateliér správnou volbou. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *