3 sítě proti hmyzu, které musíte mít (cílení na HP – tvoří se podstránka)

Sítě proti hmyzu vás ochrání proti dotěrným mouchám či komárům. Navíc nejsou vůbec drahé. Pokud tedy toužíte po bezpečné domácnosti, jsou jasnou volbou.

Sítě proti hmyzu jsou poměrně efektivní. A je jedno, jestli sáhnete po levnější variantě, nebo vsadíte na tu nejdražší. Všechny způsoby poskytují dostatečně dobrou ochranu. Pojďme se tedy podívat na to, jaké jsou možnosti.

Síť proti hmyzu na suchý zip

Síť proti hmyzu na suchý zip patří mezi nejjednodušší a také nejlevnější způsoby ochrany. Na okenní rám připevníte pásku, která je vybavena suchým zipem. K té už poté snadno připevníte síť a užíváte si téměř dokonalé ochrany. I když se jedná o velice levné řešení, je opravdu účinné. Síť jde navíc jednoduše odejmout třeba když potřebujete zalít květiny nebo vyčistit okno.

Pevná síť proti hmyzu

Další finančně nenáročnou variantou jsou pevné sítě proti hmyzu. Ty se narozdíl od těch na suchý zíp nedají tak jednoduše odejmout, jsou ale výrazně pevnější a spolehlivější. Montují se zevnitř místnosti pomocí otočných nebo pružinových držáků. Jejich největší výhodou jsou především nízké finanční náklady, které jsou jen o něco vyšší než u sítí na suchý zip.

Rolovací síť proti hmyzu

Síť proti hmyzu fungující na tento způsob je v podstatě obdoba rolety. Fungují v podstatě stejně a poskytují velice dobrou ochranu proti hmyzu. Hodí se především do svislých oken a mohou sloužit i jako ochranný prvek proti slunci. Vyrábějí se na míru, takže se vám rozhodně nemůže stát, že by na vaše okno síť neseděla. S tím ale souvisí i vyšší náklady oproti výše zmiňovaným způsobům. Investovat více peněz do ochrany proti hmyzu, která je navíc velice flexibilní, se ale rozhodně vyplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *